Plex pretína medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálnym ... Vytvoril Plex

Plex preklenuje medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálne atraktívnym používateľským rozhraním, ktoré poskytuje okamžitý prístup k vašim médiám. Plex dokáže prehrávať širokú škálu video, zvukových a fotografických formátov, ako aj online streaming audio a video. Skutočná sila Plex sa nachádza v jeho funkciách: Zorganizujte svoje médiá do všestranných knižníc, automaticky načítajte metadáta z Internetu a zobrazte svoje knižnice pomocou jednej z vizuálne ohromujúcich koží.

Mobilná aplikácia Plex vám umožňuje vzdialene prehrávať hudbu a video do vášho smartfónu cez WiFi a používať váš smartphone ako diaľkový ovládač pre vaše centrum médií, Viac informácií »

Alternatívy k Plex pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Plex.
Alternatives: 
Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho zhromažďovača pre aplikáciu Media Center, ktoré ...

Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho agregátora pre aplikáciu Media Center, ktorý preberá vaše nahrané, digitálne alebo roztrhané médiá a prezentuje ho v jednoduchom a ľahko použiteľnom rozhraní. Emby sa pýši na rýchlu, intuitívnu a bohatú mediálnu skúsenosť pre celú rodinu.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
BSD
Windows Phone
iPad
...
Self-Hosted
Apple TV
Kindle Fire
Playstation
Roku
Xbox
OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený ...

OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený v roku 2014, ktorý umožňuje prehrávať médiá z miestnej siete, pripojeného úložiska a internetu.

Apple TV
Raspberry Pi
Elegantný video prehrávač Vytvoril FireCore, LLC

Ignorujte svoj video obsah pomocou aplikácie Infuse - krásny spôsob, ako sledovať takmer akýkoľvek formát videa na zariadení iPhone, iPad a Apple TV. Nie je potrebné konvertovať súbory!

iPhone
iPad
Apple TV
JRiver Media Center je multimediálna aplikácia, ktorá umožňuje užívateľovi hrať a organizovať rôzne ... Vytvoril JRiver (Jim Hillegass)

JRiver Media Center je multimediálna aplikácia, ktorá umožňuje používateľovi prehrávať a usporiadať rôzne typy médií v počítači so systémom Windows.

Mac
Windows
Hodnotenia: 

A čo tuposť? Používam ho celú dobu ako alternatívu k Plex Passu a je ľahšie nastaviť a používať 1000x. Oh, a spomenul som, je to zadarmo?

Ako sa to líši od prednej rady?

nefunguje s kryptoboxom DLNA

Video playback
Daydream
Daydream
Milujem Plex a jeho vlastnosti. Dokonca som to veľmi miloval, že som sa prihlásil k odberu PlexPassu, čo robí ešte viac úžas. Nie je to veľa, a robí to, čo chcem, aby to urobil, a ...
Plex je v skutočnosti celkom dobrý v mnohých ohľadoch - krásne rozhranie, ktoré vytiahne tú správnu informáciu spoločne v "správnej ceste". Nikdy však nikdy nepoužijem Plex. Novšie verzie Plex go ...