OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený ...

OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený v roku 2014, ktorý umožňuje prehrávať médiá z miestnej siete, pripojeného úložiska a internetu. OSMC je popredným mediálnym centrom z hľadiska súboru funkcií a komunity a je založená na projekte Kodi.

OSMC je nástupcom spoločnosti Raspbmc a to je dôvod, prečo je to skvelý upgrade: Viac informácií »

* Vylepšený aktualizačný systém - spravili sme náš systém aktualizácie oveľa spoľahlivejším a zároveň umožnili správne naplánovať a nakonfigurovať správanie pri aktualizácii. * Rýchlejšia skúsenosť: postavili sme OSMC priamo z aby sa ubezpečil, že je rýchlejší a stabilnejší ako Raspbmc vôbec. * App Store: náš obchod s aplikáciami vám umožňuje inštalovať nové funkcie a balíky priamo z vášho diaľkového ovládania. To robí váš systém OSMC rozsiahly, ale znamená to, že neposielame funkcie, ktoré ľudia nemusia potrebovať. Tým sa zabezpečí, že OSMC nebude nafúknutá, ale stále sa rozširuje o svoju funkciu. * Je to krížová platforma: mnohí z vás žiadali o skúsenosti s Raspbmc na iných zariadeniach. OSMC už funguje na rôznych zariadeniach a do konca roka to bude fungovať ešte viac.

Najdôležitejšie je, že stále podporujeme všetky modely Raspberry Pi, takže opätovné uvedenie do prevádzky je rýchle a jednoduché.

Funkcie: 
Alternatívy k OSMC pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako OSMC.
Alternatives: 
Kodi, predtým XBMC, je bezplatný a open source prehrávač médií a zábavné centrum pre Linux, Mac ...
Najhladší video prehrávač, aký ste kedy videli. Vytvoril Mirillis Ltd.

Jediný hráč, ktorého budete potrebovať. Ohromujúca kvalita videa vďaka pokročilému motoru. Video konverzia je optimalizovaná pre sociálne médiá. Inovatívne a plne prispôsobiteľné užívateľské rozhranie. Jedným slovom - Splash.

Windows
Elegantný video prehrávač Vytvoril FireCore, LLC

Ignorujte svoj video obsah pomocou aplikácie Infuse - krásny spôsob, ako sledovať takmer akýkoľvek formát videa na zariadení iPhone, iPad a Apple TV. Nie je potrebné konvertovať súbory!

iPhone
iPad
Apple TV
Dala som to na mojich Raspberry Pi's, novú verziu 2 a starú verziu. Mala som problémy s OpenELEC & verzia inštalovaná cez NOOBs tak som si stiahol & dal verziu ...