Plug-and-Play databázová služba Vytvoril spoločnosť RestDB as

restdb.io je služba Plug-and-Play databázy, ktorá je perfektne vhodná na napájanie podnikových aplikácií a dynamického webového obsahu.

Databázy sú postavené na ľahko použiteľnom webovom rozhraní. Obsahuje bohatý výber dátových typov a typov vzťahov, ako aj import /export programu Excel.

Rozhranie API REST odráža databázu a zapája sa priamo do vašej aplikácie, webovej stránky alebo prototypu.

Jednoduché používateľské rozhranie na pozadí podporuje jednoduchú spoluprácu a správu údajov. Viac informácií »

Alternatívy k RestDB.io pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako RestDB.io.
Alternatives: 
Airtable je jednoduchý, ale výkonný organizačný nástroj, ktorý funguje presne tak, ako chcete. Vytvoril Formagrid

Rovnako jednoduché ako tabuľka spreadsheetAirtable vyzerá ako rýchla a flexibilná tabuľka, ale je to vlastne relačná databáza, ktorá dokáže uložiť takmer čokoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre Windows ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre systém Windows, ktorý kombinuje relačný databázový nástroj Microsoft Jet s grafickým používateľským rozhraním a nástrojmi na vývoj softvéru.

Windows
FileMaker je cross-platformová relačná databázová aplikácia. Vytvoril FileMaker, Inc

FileMaker Pro je výkonný, ľahko použiteľný databázový softvér, ktorý vám a vášmu tímu pomáha rýchlejšie. Milióny ľudí v oblastiach podnikania, vlády a vzdelávania používajú súbor FileMaker Pro, ktorý bez problémov spravuje všetky informácie o operačnom systéme Windows, Mac a webe.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Pracujem s Restdb.io už asi mesiac. Používam schopnosť platformy ukladať údaje aj priamo html. Miloval som veľa vecí. Niektoré sú jednoduché a niektoré sú ...