FileMaker je cross-platformová relačná databázová aplikácia. Vytvoril FileMaker, Inc

FileMaker Pro je výkonný, ľahko použiteľný databázový softvér, ktorý vám a vášmu tímu pomáha rýchlejšie. Milióny ľudí v oblastiach podnikania, vlády a vzdelávania používajú súbor FileMaker Pro, ktorý bez problémov spravuje všetky informácie o operačnom systéme Windows, Mac a webe.

Plus, pridaním súboru FileMaker Go si môžete so sebou vziať informácie o FileMaker Pro na iPhone a iPad kamkoľvek idete.

Alternatívy k FileMaker Pro pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako FileMaker Pro.
Alternatives: 
Airtable je jednoduchý, ale výkonný organizačný nástroj, ktorý funguje presne tak, ako chcete. Vytvoril Formagrid

Rovnako jednoduché ako tabuľka spreadsheetAirtable vyzerá ako rýchla a flexibilná tabuľka, ale je to vlastne relačná databáza, ktorá dokáže uložiť takmer čokoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Základňa je plnohodnotný stolný databázový front, navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám širokej škály ... Vytvorené nadáciou Document Foundation

Základňa je plnohodnotná predná časť databázovej databázy, ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala potreby širokej škály používateľov, pre všetky druhy použitia, ako napríklad sledovanie zbierok objektov, udržiavanie databáz informácií o zákazníkoch, udržiavanie úrovne študentov a databázy učebných

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre Windows ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Access, súčasť balíka Microsoft Office Suite, je systém na správu databáz pre systém Windows, ktorý kombinuje relačný databázový nástroj Microsoft Jet s grafickým používateľským rozhraním a nástrojmi na vývoj softvéru.

Windows
VFront je dynamický front-end pre databázy MySQL alebo PostgreSQL napísané v PHP a Javascript. Vytvoril Marcello Verona

VFront je dynamický front-end pre MySQL alebo PostgreSQL databázy napísané v PHP a Javascript. Pomocou nástroja VFront môžete vytvárať formuláre na správu údajov v štýle AJAX, rôzne pravidlá a privilégiá pre skupiny, reportovanie v jazyku XML, HTML, PDF, štatistiky a mnoho ďalších.

Mac
Windows
Linux
Web
Matrify je stredná cesta medzi tabuľkami a softvérom špecifickým pre daný priemysel.

Matrify je stredná cesta medzi tabuľkami a softvérom pre konkrétny priemysel. Použite Matrify na prácu s tabuľkami a zoznamami s tímom, napr. g.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
CRM
Invoicing Details
Project Management
Tour Dashboard

Field Research
Úžasná databáza. FMPro to nedokáže, to sa nedá urobiť. Jednoduché použitie, ale výkonné.
Awesome app, ak ste top 5 percent mačacie mačka. Nemôžem uveriť, koľko si myslí, že táto aplikácia stojí za to. Je zrejmé, že Apple urobil to, je to prece ako všetko ich veci.