You voted 'down'.
Uložiť webové stránky na čítanie neskôr a odstrániť neporiadok záložiek s webovými stránkami, ktoré sú len ... Vytvoril Mozilla Foundation

Uložte webové stránky, aby ste si ich mohli prečítať neskôr, a odstráňte prehĺbenie záložiek s webovými stránkami, ktoré majú len jednorazový záujem. S Pocket môžete čítať doma, pracovať, v lietadle alebo počas vašej dochádzky; dokonca aj bez pripojenia k internetu.

Pocket je dostupný ako záložka, ako doplnok prehliadača Chrome, integrovaný vo Firefoxe, ako niekoľko neoficiálnych doplnkov prehliadača a ako mobilná aplikácia dostupná pre rôzne platformy. Viac informácií »

Alternatívy k Pocket pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Pocket.
Alternatives: 
Všetky vaše články, fotografie, video a & amp; obsah z webu & amp; aplikácie na jednom mieste. Vytvoril Rustem Mussabekov

Raindrop.io šetrí nielen záložky, ale súvisiaci obsah závisí od typu stránky.

Ak je to článok, bude prerezaný a uložený so záložkou. To isté platí pre video, fotografie a prezentácie. Takže môžete organizovať tematické zbierky s rôznym obsahom.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
...
Chrome
Safari
Yandex.Browser
Opera
Firefox
Lepšie čítanie a výskum s anotáciami, zvýrazňovačmi, poznámkami s poznámkami, archiváciou, záložkami a ... Vytvoril Diigo Inc.

Diigo - Vaše učenie, zjednodušené.

CollectSave a označte svoje online zdroje pre ľahký prístup kedykoľvek a kdekoľvek

Upozorniť na webové stránky a súbory PDF priamo pri prezeraní online

Web
Android
iPhone
iPad
Internet Explorer
Chrome
Safari
Firefox
Záložky Google sú bezplatná služba ukladania záložiek online, ktorá je k dispozícii držiteľom účtu Google. Vytvorené spoločnosťou Google

Záložky Google sú bezplatnou službou ukladania záložiek online, ktorá je k dispozícii držiteľom účtu Google. Umožňuje záložku obľúbených webových stránok a pridávanie štítkov alebo značiek a tiež poznámky.

Web
Uložte čokoľvek, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do účtu Evernote s ... Vytvoril Evernote

Uložte všetko, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do svojho účtu Evernote jediným kliknutím.

Web
Microsoft Edge
Internet Explorer
Chrome
Safari
Opera
Firefox
Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Vytvoril Flamory

Flamory si pamätá veci, takže nemusíte. Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Snímky môžete neskôr vyhľadať pomocou fulltextového vyhľadávania a miniatúr. Prilepte ich kdekoľvek ako odkazy alebo snímky obrazovky.

Windows
Internet Explorer
Chrome
Microsoft Office Powerpoint
Microsoft Office Word
Adobe Reader
Notepad++
Firefox
...
Adobe Acrobat
Hodnotenia: 

Mám rád webové stránky na záložky odkazov. Považujem ich za užitočné. Pocket je vynikajúci.

Je to skvelá služba, ktorá vám umožní uložiť malý kúsok webu do oblaku. Existujú alternatívy, samozrejme, s pre a proti, ale to, čo je isté, je, že Pocket robí to, čo robia ostatní, a to v štýle a milosti.

Milujete túto aplikáciu, ktorú používate už roky ... môžete uložiť akékoľvek webové stránky, ktoré sa vám páčia, alebo si to chcete pozrieť neskôr. Tiež kategóriu v každej konkrétnej zložke.

Preview
On Firefox
On iPhone
Nepoužívam ho pre mnoho záložiek alebo čokoľvek. Mám pre to niečo iné. Nikdy som si nepomyslel na Pocket alebo jeho podobné služby ako služby záložiek, ale skôr na kuriatérske služby. A ...
Testoval som softvér na mnohých webových stránkach a výsledok bol zlý. Dovoľte mi začať tým, že aplikácia Pocket bude obsahovať reklamy pokrývajúce váš prehliadač, radšej používate normálnu záložku prehliadača, ako ...