MainConcept AVC /H.

Balíčky kodekov AVC /H.264 MainConcept ponúkajú rýchle kódovacie a dekódovacie rýchlosti vo vynikajúcej kvalite pre vaše produkty vo všetkých profiloch a úrovniach podporovaných štandardom. Kodér obsahuje predkonfigurované šablóny pre mnohé médiá a zariadenia, vrátane formátov adaptívneho streamovania, ako sú MPEG-DASH a Apple HLS, ako aj profesionálnych formátov videokamery, ako sú Panasonic AVC-Intra Class 50, 100, AVC-Ultra ), Kompatibilný obsah Sony XAVC a XAVC-S.

Voliteľná podpora 4: 2: 2 a 10 bitov robí tento balík MainConcept SDK ideálnou technológiou pre všetky produkcie vysielania, ingest a playout riešenia. Dekodér MainConcept AVC /H.264 ponúka rýchlosti dekódovania v reálnom čase v rôznych profiloch a úrovniach podporovaných štandardom, vrátane profesionálne formáty videokamery od Sony a Panasonic. Viac informácií »

Alternatívy k MainConcept H.264/AVC pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako MainConcept H.264/AVC.
Alternatives: 

FFmpeg je open source projekt, ktorý vyvíja knižnice a programy na spracovanie multimediálnych dát. FFmpeg je domovom libavcodec, knižnice kodekov, ktoré používa veľké množstvo programov, a libavformat, knižnice mux a demux pre kontajnery.

Mac
Windows
Linux
Sledujte internetové video, prívesy filmov vo vysokom rozlíšení a osobné mediálne klipy. Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

Pomocou aplikácie QuickTime môžete sledovať videá alebo osobné mediálne klipy.

Mac
Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je v spolupráci ...

Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je spoločným úsilím o rozvoj. Všetok kód je uvoľnený pod podmienkami licencie GNU GPL.

Windows
Linux