DASH je open source peer-to-peer cryptocurrency, ktorý používa systém nazývaný Darksend na zvýšenie súkromia transakcií.

PRIVATE

Udržujte svoje platby v súkromí, aby vás nikto nemohol sledovať, vaše transakcie a zostatky nie sú nikto. S DASH je pred časom anonymizácia len vy máte prístup k vašim finančným informáciám. Ďalšie informácie »

FAST

Druhá strana prijíma platby takmer okamžite vďaka rýchlejším blokovacím časom. Anonymizácia vám umožní posielať DASH anonymne bez čakania na procesy alebo ľudí.

SECURE

Rozšírené šifrovanie a dôveryhodný protokol pre úplnú bezpečnosť v procese platieb a anonymizácie.

GLOBAL

Môžete posielať peniaze kdekoľvek na svete a odosielanie bude trvať rovnaký čas a náklady.

LOW FEE

Oveľa nižšie ako banky alebo kreditné karty, zvyčajne dokonca zadarmo. Neplatíte zisk nikomu, len náklady na sieť.

PEER TO PEER

Žiadne ústredné orgány nedôverujú z dôvodu úplnej decentralizácie, dokonca aj v procese anonymizácie. Všetko zostáva medzi vami a druhou stranou v transakcii.

Alternatívy k DASH pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako DASH.
Alternatives: 

Bitcoin je digitálna mena peer-to-peer. Peer-to-peer (P2P) znamená, že neexistuje centrálna autorita na vydávanie nových peňazí alebo sledovanie transakcií.

Mac
Windows
Linux
BSD

Ethereum je decentralizovaná platforma pre aplikácie, ktoré bežia presne tak, ako boli naprogramované bez akejkoľvek šance na podvod, cenzúru alebo zásah tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Web

Monero je digitálna mena, ktorá je bezpečná, súkromná a nesledovateľná. Je otvorený a voľne dostupný pre všetkých. S Monerom ste vlastnou bankou. Za svoje finančné prostriedky zodpovedáte len vy a vaše účty a transakcie sa uchovávajú v súkromí pred zvedavými očami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
iPad

Litecoin je internetová mena peer-to-peer, ktorá umožňuje okamžité platby komukoľvek na svete. To sa líši od jeho materskej Bitcoin v tom, že môže byť efektívne vyťažený s spotrebiteľ-grade hardware.

Mac
Windows
Linux
Android

Dogecoin je open source, decentralizovaný, peer-to-peer cryptocurrency, ktorý podporuje Shiba Inus po celom svete.

Mac
Windows
Linux

Namecoin je distribuovaný systém názvov domén založený na technológii Bitcoin. Namecoin rozširuje Bitcoin pre pridávanie transakcií pre registráciu, aktualizáciu a prenos názvov domén.

Mac
Windows
Linux
BSD

Čo je to Duniter?

Je to sieť odolných komunít založených na dôveryhodných ľudských certifikáciách.

Windows
Linux
Web
Self-Hosted
LokiJS
Ubuntu
JavaScript
Debian
...
Node.JS

Zvlnenie je peňažný systém, ktorý robí jednoduché povinnosti medzi priateľmi užitočnými pre platby ako bežné peniaze.

Web

Peercoin je digitálna mena a platobný systém P2P optimalizovaný pre bezpečnosť a energetickú účinnosť.

Mac
Windows
Linux
Android

FairCoin je pomerne distribuovaná krypto mena.99.99% Proof-Of-Stake, odmeňovanie sporiteľov.Všetky mince boli premined a pomerne distribuované tisícom z celého sveta.Backed silné, rôznorodé a angažované komunity.Promotes prosperity a finančná sloboda s reálnou hodnotou.

Web

Nxt je rýchla a energeticky efektívna šifrovacia frekvencia založená na koncepte Proof-of-Stake, ktorá je vhodná pre online platby a decentralizované aktíva. Nextcoin a Nxtcoin sú vlastnosťami Nxt.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD

"BEAT-ASICS" je cieľom spoločnosti Vertcoin. Udržiavaním baníctva v rukách masy je to skutočne jediná dlhodobá distribuovaná krypto-mena, ktorá zabezpečí spravodlivé a decentralizované transakcie.

Bitcoin zlyhal.

Mac
Linux
Web
Android
Android Tablet

Hviezdna je decentralizovaný protokol na odosielanie a prijímanie peňazí v ľubovoľnom páre mien. To znamená, že užívatelia môžu napríklad poslať transakciu z ich bilancie Yen a nechať ju prísť v eurách, jenoch alebo dokonca bitcoinoch.

Web