Cock.li je vaše riešenie pre profesionálne e-mailové adresy a adresy XMPP. Vytvoril Vincent Canfield

Cock.li je vaše riešenie pre profesionálne e-mailové adresy a adresy XMPP. Od roku 2013 poskytol cock.li stále služby elektronickej pošty neustále sa zvyšujúcemu počtu užívateľov. Cock.li umožňuje registráciu a používanie pomocou služby Tor a iných služieb ochrany osobných údajov (proxy, VPN) a spravuje ho "nejaký chlap", nie podnik. Používam túto e-mailovú službu osobne, takže mám záujem o udržanie, stabilitu a bezpečnosť.

Alternatívy k Cock.li pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Cock.li.
Alternatives: 
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Služba Webmail od spoločnosti Microsoft, súčasť Microsoft Office Online. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Služba Outlook.com, ktorá je súčasťou balíka Office Online (nie je zamenená s programom Microsoft Office Outlook), je služba webmail od spoločnosti Microsoft, nástupca služby Hotmail.

Web
Chrome OS
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
E-mail, kalendáre a kontakty na najvyššie štandardy zabezpečenia, súkromia a spoľahlivosti. Vytvoril FastMail.com

FastMail poskytuje jedno z najbezpečnejších a najspoľahlivejších e-mailových prostredí v tomto odvetví. Rock Solid spoľahlivosť. Viac bezpečnosti. - Zabezpečený e-mail pomocou protokolu WebMail, IMAP, POP a SMTP - Zabezpečený prístup k súborom DAV, prístup FTP-LDAP k adresáru

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire