mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

- E-maily, kalendáre, kontakty, úlohy, spracovanie textu a zdieľanie súborov - Veľkosť prílohy až 137 MB - Úložný priestor 2 až 50 GB pre e-maily - Úložný priestor až 100 GB pre dokumenty a fotografie - Synchronizácia smartfónov pre kontakty, kalendáre atď. - Konzistentné šifrovanie pomocou protokolu SSL /TLS a GPG - Spoľahlivá ochrana proti spamu a antivírovi - Filtre definované používateľom, presmerovanie a automatizované odozvy na dovolenky - Úplne bez reklam, bez analýzy používateľských údajov - V súlade s Nemecké zákony o ochrane osobných údajov - Server umiestnený v Nemecku (Berlín) - Zelený hosting so zeleným napájaním ... Viac informácií »

Alternatívy k mailbox.org pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako mailbox.org.
Alternatives: 
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov.

Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov. Vývoj aplikácie Mailpile je financovaný veľkou komunitou podporovateľov a celý kód súvisiaci s projektom je a bude uvoľnený na základe licencie OSI schválenej pre voľný softvér.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
OpenPGP
Rozšírenie zabezpečenia na platformy Mozilla Thunderbird a SeaMonkey Vytvoril projekt Enigmail

Enigmail je rozšírenie zabezpečenia pre Mozilla Thunderbird a SeaMonkey. Umožňuje vám písať a prijímať e-mailové správy, ktoré sú podpísané a /alebo šifrované štandardom OpenPGP.

Mac
Windows
Linux
GnuPG
Thunderbird
SeaMonkey
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Služba Cloud Vytvoril Apple

Ukladajte e-maily, kontakty, kalendáre, fotografie, hudbu, knihy, aplikácie a ďalšie položky do cloudu a pristupujte k nim vo všetkých zariadeniach.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce ...

Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce na oslobodzujúcich sociálnych zmenách. Sme projektom vytvárania demokratických alternatív a praxe sebaurčenia tým, že kontrolujeme vlastné bezpečné komunikačné prostriedky.

Web
Mailvelope je rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje výmenu zašifrovaných e-mailov po OpenPGP ... Vytvoril Thomas Oberndörfer

Mailvelope je rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje výmenu šifrovaných e-mailov podľa šifrovacieho štandardu OpenPGP.

Mailvelope sa integruje priamo do používateľského rozhrania Webmail, jeho prvky sú nepoznateľné a jednoduché na používanie vo vašom bežnom pracovnom procese.

Mac
Windows
Linux
Chrome OS
Chrome
Firefox
Webová a IMAP e-mailová služba. 2GB cena 1 € /mesiac.

E-mailová služba založená na webových a IMAP. 2GB cena 1 € /mesiac. Informácie sa nachádzajú na šifrovaných pevných diskoch. Používa sa elektrická energia z obnoviteľných zdrojov.

Web