E-mail, kalendáre a kontakty na najvyššie štandardy zabezpečenia, súkromia a spoľahlivosti. Vytvoril FastMail.com

FastMail poskytuje jedno z najbezpečnejších a najspoľahlivejších e-mailových prostredí v tomto odvetví. Rock Solid spoľahlivosť. Viac bezpečnosti. - Zabezpečený e-mail pomocou protokolu WebMail, IMAP, POP a SMTP - Zabezpečený prístup k súborom DAV, prístup FTP-LDAP k adresáru

Tisíce jednotlivcov a spoločností zvolili spoločnosť FastMail ako svojho poskytovateľa elektronickej pošty. Už žiadne bolesti hlavy. Predvídateľná štruktúra nákladov. Robustná spoľahlivosť. Bezpečné a zabezpečené údaje. - Ultra spoľahlivá infraštruktúra - veľké a bezpečné poštové schránky - funguje na vašom mobilnom telefóne - zdieľané priečinky, súbory a rýchle zasielanie správ - podporuje váš obľúbený program e-mailu - funkcie pre dodržiavanie obchodných podmienok Ďalšie informácie »

FastMail poskytuje e-mailové služby za posledných 15 rokov. Zachovali sme si lojálnu základňu zákazníkov, ktorí sa vyhýbali frustrujúcim a pomalým alternatívam.

Čo robí FastMail Special? - Spoľahlivá ochrana proti nevyžiadanej pošte - Dočasné zabezpečené SMS heslá - Webové priečinky pre fotografie a súbory - Podporuje váš obľúbený e-mailový program - Integrácia hesla

Alternatívy k FastMail pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako FastMail.
Alternatives: 
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Služba Webmail od spoločnosti Microsoft, súčasť Microsoft Office Online. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Služba Outlook.com, ktorá je súčasťou balíka Office Online (nie je zamenená s programom Microsoft Office Outlook), je služba webmail od spoločnosti Microsoft, nástupca služby Hotmail.

Web
Chrome OS
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce ...

Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce na oslobodzujúcich sociálnych zmenách. Sme projektom vytvárania demokratických alternatív a praxe sebaurčenia tým, že kontrolujeme vlastné bezpečné komunikačné prostriedky.

Web
Webová a IMAP e-mailová služba. 2GB cena 1 € /mesiac.

E-mailová služba založená na webových a IMAP. 2GB cena 1 € /mesiac. Informácie sa nachádzajú na šifrovaných pevných diskoch. Používa sa elektrická energia z obnoviteľných zdrojov.

Web
Prešiel som zo služby Google Apps a našiel som naozaj silnú a plnohodnotnú platformu pre svoju prácu. Je to bezpečné, dobré aplikácie pre mobilné zariadenia a dobrý kalendár. Dobrá integrácia s Dropboxom! [Upravené ikol89891 ...
Skúsenosť: Používateľ Fastmail tri roky. Mala som šťastie, že som mal skvelý poskytovateľ e-mailov IMAP už 15 rokov, čo sa pred troma rokmi rozhodlo ukončiť obchod. Hľadali alternatívy a ...