Angry Birds je franšíza videohier vytvorená vývojárom hry Rovio Entertainment.

Myšlienka Angry Birds je jednoduchá: pomocou praku na oheň vtákov musíte zničiť opevnené hrady, kde žijú ošípané.

Angry Birds predstavuje hodiny hrania, náročnú demoláciu hradu založenú na fyzike a veľa hodnôt pre opakované prehrávanie. Každá z 120 úrovní vyžaduje logiku, zručnosť a hrubou silou na zničenie nepriateľa. Ďalšie informácie »

Séria hier obsahuje:

Angry Birds (2009), Angry Birds Seasons (2010), Angry Birds Rio (2011), Angry Birds Space (2012), Angry Birds Star Wars (2012), Angry Birds Friends (2013), Angry Birds Star Wars II (2013) a Angry Birds Stella (2014), Angry Birds 2 (2015), všetko dostupné pre iOS, Android, Kindle, Windows Phone, Mac a PC.

Existujú aj iné hry s postavami Angry Birds, ale s rôznymi hrami: Angry Birds Go! , Angry Birds Epic, Angry Birds Akcia! , Angry Birds Transformers a spin-off Bad Piggies.

Funkcie: 
Alternatívy k Angry Birds pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 11 programov podobných ako Angry Birds.
Alternatives: 

Zábavná hra na báze single /multiplayer pre úžasné časy. Veľmi nové, náročné a návykové.

Android
Android Tablet

Chicks'n'Vixens je hra podobná hre 'Crush the Castle', 'Scorched Earth' a 'Angry Birds'.

Windows Phone

Siege Hero je podmanivá logická hra s úžasným kresleným umením, milujúcimi postavami a životom podobnou fyzikou.

Vezmite úlohu veliteľa obliehania, keď ničíte opozíciu, zachraňujete nevinných roľníkov a nastavujete slobodné kráľovstvá.

Web
iPhone
iPad

Kozí simulátor je najnovšia kozia simulačná technológia, ktorá prináša novú generáciu kozích simulácií. Už nemusíte fantazírovať o tom, že ste koza, vaše mobilné sny sa konečne splnili.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Steam

Krajina Gallia je dobytá Rímskou ríšou. Rebellious Gauls sa snažia začať vzburu proti cisárovi a jeho légam. Vezmite vedenie revolty a vaše meno sa dostane do histórie!

Android
Kindle Fire

Slam Dump je zábavná a zábavná akčná hra, v ktorej sa naskakujete na chyby predtým, ako sa dostanú na okraj toalety a uniknú. Chyby môžu byť zastavené až potom, čo opustili vodu. Vlastnosti surového kúpeľňového humoru a toho, kto má dobrý čas.

Android

Pomôžte žabám zničiť zlé hady. Prstom naložte praky a zničte všetky hady s použitím žab rôznych síl.

Žáner hry: Angry Birds.

Android

Zábavná hra na báze single /multiplayer pre úžasné časy. Veľmi nové, náročné a návykové.

Android
Android Tablet

Bitka o prežitie v tejto návykovej hre s vysokým skóre. Slingshot projektily na invazívne Mongos, ktorí chcú uniesť zúfalý princezná z jej hradu. Použite všetky svoje zručnosti a stratégie, aby sa Mongos z steny a chrániť princeznú tak dlho, ako je to možné.

Android

Cubium je hra založená na fyzikálnych zákonoch. Cieľom je zničenie stavby pomocou sady ponúkaných nástrojov.

Web

Jedného dňa Slnko padlo z neba a teraz ho musíte znova vidieť, aby ste opäť videli východ slnka :)

Stačí nastaviť rýchlosť a kliknúť na slnečnú guľu. Vyzdvihnete rôzne úspechy na vrchol a dotknete sa zeme!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Hodnotenia: 

Bude spoločnosť rovio schopná inzerovať na dôvtipného používateľa LINUX? a vyhrajte blokovaním adblockerov?

Alebo bude prevládať oveľa väčšia komunita blokovania? umožniť priemernému užívateľovi energie kontrolovať HIS hardware a šírku pásma HIS?

hmmmm

(tip: nie rovio)

V priebehu jednej hodiny som to vzdal. Nemôžete pochopiť, prečo to bolo veľmi horúce.

Rovio vydalo on-line verziu Angry Birds, aby predviedlo podporu WebGL služby Google Chrome alebo čokoľvek iné. Je to celkom cool: http://chrome.angrybirds.com/

Toto by malo fungovať najlepšie v prehliadači Chrome, hoci to môže pravdepodobne fungovať na ľubovoľnom prehliadači s dostatočnou podporou WebGL (aka Internet Explorer).

Zatiaľ čo linuxoví nadšenci čakajú na oficiálne vydanie naštvaných vtákov na ubuntu, je tu pekná alternatíva. Môžete jednoducho vyskúšať hru zvanú nahnevané zvieratá. Nedávno som poslal Ako sa dostať a hrať Angry Birds Clone na Linuxe na mojom blogu. Mal by si skúsiť :-). Tu je odkaz:

http://techchai.com/2011/04/13/how-to-get-and-play-angry-birds-clone-on-...

Nie je možné použiť natívne na linux, takže som požiadal, aby bol odstránený z týchto platforiem. Tiež reuested Mac OS a Windows, oops, len si uvedomil, že z komentára tam, že podpora systému Windows je k dispozícii, a na bližšiu kontrolu jeho v obchode Mac app, ach dobre všetci robíme chyby = D. Naštvaný vtáky je mimochodom skvelá hra, vzdorne stojí za to dostať sa, to bol vítaný prírastok do môjho iPhone.

Môžete prehrávať AB na 7 /XP (cez Intel AppUp Store, bez podpory pre Vista)

Toto je hra, ale nevidím ako existuje alternatíva k tejto hre, s výnimkou Bloons alebo tak niečoho.

Angry Birds
Angry Birds Seasons
Angry Birds Rio
Angry Birds Space
Angry Birds Star Wars
Angry Birds Friends
Angry Birds Star Wars II
Angry Birds Stella
Moja obľúbená hra.
Bude spoločnosť rovio schopná inzerovať na dôvtipného používateľa LINUX? a vyhrajte blokovaním adblockerov? Alebo bude prevládať omnoho väčšia adblockingová komunita? splnomocnenie priemerného užívateľa energie na riadenie HIS ...