Krajina Gallia je dobytá Rímskou ríšou. Rebellious Gauls sa snažia začať vzburu proti cisárovi a jeho légam. Vezmite vedenie revolty a vaše meno sa dostane do histórie!

Druid menom Neocomix bude vždy blízko vás. Pripraví magické lektvary a príde s deštruktívnymi kúzlami. Ich zručné použitie a presnosť vášho katapultu počas stretu spôsobí, že Rimania sa vzdajú dediny a hľadajú bezpečnosť počas letu. Ďalšie informácie »

Nevyhrajte kamene na víťazstvo! Ukážte Caesarovi, že jedna malá, ale rozzúrená Gália je schopná vyhrať celú vojnu.

Funkcie hry:

- Táto hra je založená na skutočných udalostiach - galských vojnách. Kombinácia najlepších nápadov - Match3, Bubbleshooter, Catapult- Farebná grafika a zvukové efekty. Rôzne efekty, bonusy a combo - viac ako 75 fascinujúcich úrovní .- Hodnotenie hráčov pre sledovanie priateľov a konkurentov .- Hracia grafika je prispôsobená pre všetky typy obrazoviek, vrátane QHD.- Podpora pre telefóny a tablety. p>

Alternatívy k Gallia pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Gallia.
Alternatives: 

Angry Birds je franšíza videohier vytvorená vývojárom hry Rovio Entertainment.

Myšlienka Angry Birds je jednoduchá: pomocou praku na oheň vtákov musíte zničiť opevnené hrady, kde žijú ošípané.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Kindle Fire
Facebook

Kráľ vám nariadil rozdrviť všetok odpor, aby jeho kráľovstvo prežilo. Rozdrviť hrad po hrade zničením všetkých jeho obyvateľov mocným Trebuchetom a arzenálom 8 rôznych projektilov.

Web
Android
iPhone
iPad

Kozí simulátor je najnovšia kozia simulačná technológia, ktorá prináša novú generáciu kozích simulácií. Už nemusíte fantazírovať o tom, že ste koza, vaše mobilné sny sa konečne splnili.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Steam

Zničte pevnosti, hrady a dokonca aj ohnivého draka Catapult Kinga - kráľa hradných drvičov! Zachrániť princeznú a poraziť nepriateľa v tejto krásnej, 3D fantasy dobrodružstvo.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad

Monster Balls Smash je arkádová logická hra s realistickou fyzikou inšpirovanou mojou láskou k karikatúram, rozzúreným vtákom, monštrum filmov a komédii. Je ľahké vyzdvihnúť a hrať a je to ideálne, keď sa nudíte vo frontoch, dochádzajúcich alebo vo všeobecnosti čakáte.

iPhone
iPad

Siege Hero je podmanivá logická hra s úžasným kresleným umením, milujúcimi postavami a životom podobnou fyzikou.

Vezmite úlohu veliteľa obliehania, keď ničíte opozíciu, zachraňujete nevinných roľníkov a nastavujete slobodné kráľovstvá.

Web
iPhone
iPad

Slam Dump je zábavná a zábavná akčná hra, v ktorej sa naskakujete na chyby predtým, ako sa dostanú na okraj toalety a uniknú. Chyby môžu byť zastavené až potom, čo opustili vodu. Vlastnosti surového kúpeľňového humoru a toho, kto má dobrý čas.

Android

Zábavná hra na báze single /multiplayer pre úžasné časy. Veľmi nové, náročné a návykové.

Android
Android Tablet

Bitka o prežitie v tejto návykovej hre s vysokým skóre. Slingshot projektily na invazívne Mongos, ktorí chcú uniesť zúfalý princezná z jej hradu. Použite všetky svoje zručnosti a stratégie, aby sa Mongos z steny a chrániť princeznú tak dlho, ako je to možné.

Android