AkrutoSync automaticky a súkromne synchronizuje kontakty, kalendár, úlohy a poznámky programu Outlook ... Vytvorené spoločnosťou AkrutoSync

AkrutoSync ponúka priamu dvojsmernú synchronizáciu kontaktov, kalendára, úloh a poznámok medzi programom Outlook a všetkými zariadeniami so systémom Android, Windows Phone, iPhone, iPad, iOS, telefónov a tabletov. Prístup k kontaktom, kalendáru, úlohám a poznámkam programu Microsoft Outlook zo svojho smartfónu alebo iného zariadenia, aj keď nie je pripojený k sieti. Zachovávate kontrolu a ochranu osobných údajov, pretože vaše osobné údaje sú uložené vo vašom počítači, nie vo verejnom cloude.

Vaše údaje nikdy nestratite, najmä s funkciou História synchronizácie, ktorá vám umožňuje obnoviť vymazané alebo zmenené verzie vašich kontaktov a ďalších položiek. Akruto synchronizuje všetko. Údaje nie sú nikdy prerušené alebo chýbajú. Používate aj vlastné aplikácie kalendára a kontaktov telefónu, takže všetky integrované funkcie naďalej fungujú. Môžete napríklad zdieľať kontakt prostredníctvom SMS, ako ste vždy mali. Niektorý softvér na synchronizáciu si nainštaluje vlastné aplikácie kalendára a kontaktov .... Viac informácií »

Alternatívy k AkrutoSync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako AkrutoSync.
AkrutoSync main dashboard.
Select device type.
Select sync type.
Select what to sync.
Sync history screen.
Sync history explanation
Hoci je to komerčná ... Som rád, že ju používam: toto bolo jediné riešenie na synchronizáciu kontaktov a kalendárov medzi mojim PC a mojim oknom. MS poskytuje riešenie (cez outlook.com alebo Office 365) ...