Zaclys poskytujú ľahko použiteľné vlastné riešenie s 1Go zadarmo. A tiež dedikované servery! Vytvoril La mère Zaclys

Zaclys poskytuje jednoduché a bezpečné ukladanie na internete a synchronizáciu na základe vlastného riešenia freeCloud a open source.

Web
Bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Vytvoril fruux

fruux je bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Nikdy manuálne skopírujte kontakty a kalendáre medzi svojimi zariadeniami!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Sailfish OS
Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
AkrutoSync automaticky a súkromne synchronizuje kontakty, kalendár, úlohy a poznámky programu Outlook ... Vytvorené spoločnosťou AkrutoSync

AkrutoSync ponúka priamu dvojsmernú synchronizáciu kontaktov, kalendára, úloh a poznámok medzi programom Outlook a všetkými zariadeniami so systémom Android, Windows Phone, iPhone, iPad, iOS, telefónov a tabletov.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Komunikačný rozbočovač, ktorý nahrádza e-mail Vytvorené spoločnosťou Project Core, Inc.

June.ai je na misii nahradiť e-mailom niečím lepším spôsobom. June je digitálny komunikačný rozbočovač, ktorý úplne nahrádza váš e-mailový zážitok.

Mac
Web
iPhone
Najsilnejšia platforma pre produktivitu e-mailov v krásnej natívnej aplikácii - na pracovnej ploche a mobilnom zariadení. Vytvoril Polymail, Inc.

Polymail je moderný e-mailový klient, prepracovaný.

Mac
iPhone
iPad
Heymarket je obchodný textový servis pre váš tím. Vytvoril Spoločné Sun, Inc.

Obchodné textové správy pre váš tím! Predplatné zahŕňa neobmedzených používateľov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Zapier
...
Apple Watch
Chrome
Google Drive
Slack
Facebook
Google AdWords
WeChat je kompletná mobilná komunikácia a súkromná aplikácia sociálnych sietí. Vytvoril spoločnosť Tencent Technology (Shenzhen) Company Limited

WeChat je kompletná mobilná komunikácia a súkromná aplikácia sociálnych sietí. Voľný, cross-platformový a plnohodnotný, WeChat je najlepší spôsob, ako udržať v kontakte so všetkými, na ktorých vám záleží.

Mac
Windows
Android
iPhone
S60
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Mailbird je viac ako len iný e-mailový klient - je to komunikačná platforma typu všetko v jednom pre ... Vytvoril Mailbird

Mailbird je e-mailový klient založený na systéme Windows, ktorý zodpovedá dizajnu a štýlu systému Windows 7, 8 a XP. Mailbird poskytuje čistý, jednoduchý a bleskový rýchly e-mail.

Windows
eM Client je plnohodnotný e-mailový klient s moderným a ľahko použiteľným rozhraním. Vytvoril eM Client Inc.

eM Client je plnohodnotný e-mailový klient s moderným a ľahko použiteľným rozhraním. - ponúka kalendár, úlohy, kontakty a dokonca chat.- podporuje všetky hlavné služby, vrátane Gmail, Exchange, iCloud a Outlook.com.- ľahko importovať dáta z väčšiny ostatných e-mailových klientov.

Mac
Windows

Stránky