mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Psi je aplikácia na odosielanie okamžitých správ pre systémy Windows, Linux a Mac OS X, ktorá sa pripája k bezplatnému ...

Psi je aplikácia na odosielanie okamžitých správ pre systémy Windows, Linux a Mac OS X, ktorá sa pripája k voľnej, otvorenej sieti XMPP.

Mac
Windows
Linux
BSD
Plne vybavený a ľahko použiteľný klient Jabber Vytvoril tím Gajim

Cieľom Gajimu je poskytnúť plne funkčný a ľahko použiteľný klient Jabber. Gajim pracuje s GNOME pekne, ale nevyžaduje ho na spustenie. Vydáva sa pod GNU General Public License.

Mac
Windows
Linux
BSD
Xfce
Adium je bezplatná a otvorená zdrojová aplikácia pre zasielanie okamžitých správ pre Mac OS X, písaná pomocou Mac OS Xs ... Vytvoril tím Adium

Adium je bezplatná a otvorená zdrojová aplikácia pre zasielanie okamžitých správ pre systém Mac OS X, napísaná pomocou operačného systému Mac OS Xs Cocoa API, vydaného pod GNU GPL a vyvinutého tímom Adium.

Mac
Mattermost je alternatívou open source k Slacku. Vytvoril SpinPunch, Inc.

Mattermost je open source, samo hosťovaná alternatíva Slack.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted
...
JavaScript
Go (Programming Language)
Cloudron
Pidgin je ľahko použiteľný, multi-protokol chat klient klient používa milióny. Vytvoril Pidgin

Pidgin je ľahko použiteľný klient s viacerými protokolovými chatmi, ktorý používajú milióny. Pripojte sa k AIM, MSN, Yahoo, XMPP a viacerým chatovým sieťam naraz. Má vstavanú podporu pre službu NSS, ktorá ponúka šifrovanie správ klient-server pre protokoly, ktoré ju podporujú.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Xfce