Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe Vytvoril FreeStylerWs

Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe

FreeStyler je doplnok prehliadača, ktorý má všetko, čo môže potrebovať na štýl webových stránok, ktoré navštevujete podľa vášho vkusu. Poskytuje množstvo štýlov pripravených na použitie s pohodlným systémom ich správy.

Mac
Windows
Linux
Android
Chrome OS
Chrome
Safari
Opera
...
Firefox
Zmenšujte strach očí v prehliadači s týmto rozšírením, ktoré poskytuje tmavú tému pre prehliadanie. Vytvoril Alexander Shutov

Toto rozšírenie starostlivosti o oči umožňuje nočný režim vytvárať tmavé motívy pre webové stránky za chodu. Funkcia Dark Reader invertuje jasné farby a vytvára tak vysoký kontrast a je ľahko čitateľný v noci.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Safari
Firefox
Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Vytvoril Yllier

Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Jednoducho klepnite na webovú stránku a všetky panely nástrojov programu Safari zmiznú.

iPhone
iPad
Safari
Rýchle a bezúdržbové prehliadanie webu v programe Safari. Vytvoril Chris Aljoudi

Prezrite si službu Peace ™ s najjednoduchším, najrýchlejším natívnym blokátorom pre systém Safari v systéme iOS. Žiadne reklamy, žiadne sledovanie. Purify pracujú bezchybne s Safari - priamo z krabice.

iPhone
iPad
Safari
Blokátor obsahu pre Safari a iOS 9. Vytvoril Obied Corner

Ad Blocker

Mac
iPhone
iPad
Safari
Blokátor obsahu pre Safari a iOS 9. Vytvoril spoločnosť Gist LLC

Blokátor obsahu pre Safari a iOS 9.

iPhone
iPad
Safari
Nahrádza obrazy reklám online s mačkami alebo inými obrázkami flickr. Vytvoril tím CatBlock

V roku 2014 Michael Gundlach (tvorca rozšírenia AdBlock) prerušil svoju výplatnú mesačnú príponu "CatBlock", ktorá užívateľom umožňuje nahradiť reklamy online mačkami (alebo iným obrázkom z Flickr).

Mac
Windows
Linux
Microsoft Edge
Chrome
Safari
Opera
Opera Next
Sanitize je výkonný a efektívny ad-blocker dostupný ako aplikácia pre iOS a ako Safari ... Vytvoril Henry Lee

Blokuje reklamy, sledovacie skripty, tlačidlá sociálneho zdieľania, vyskakovacie okná a iné nepríjemnosti z navštívených webových stránok. Tieto veci všetko strácajú mobilné údaje, ohrozujú súkromie a spomaľujú prehliadanie webu.

Mac
iPhone
iPad
Safari
Chráni vaše súkromie a udržuje vás bezpečnosť na webe. Vytvoril Travis Roman

JS Blocker je rozšírenie Safari, ktoré vám dáva kontrolu nad tým, ktoré skripty - a viac - sú povolené na ľubovoľnej webovej stránke - podobne ako NoScript pre Firefox. Rámy, objekty, videá a nepríjemnosti jazyka JavaScript môžu byť tiež zablokované.

Mac
Safari
Problém s ďalšími reklamnými blokátormi pre program Safari spočíva v tom, že sú implementované ako hrozné hackery: ako ... Vytvoril Peter Speck

Problém s ostatnými reklamnými blokátormi pre program Safari spočíva v tom, že sú implementované ako hrozné problémy: ako InputManager a /alebo ApplicationEnhancer. To ohrozuje stabilitu Safari a veľmi často spôsobuje problémy, keď Apple uvoľní novú verziu programu Safari.

Mac
Safari

Stránky