Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe Vytvoril FreeStylerWs

Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe

FreeStyler je doplnok prehliadača, ktorý má všetko, čo môže potrebovať na štýl webových stránok, ktoré navštevujete podľa vášho vkusu. Poskytuje množstvo štýlov pripravených na použitie s pohodlným systémom ich správy.

Štýl používateľa je koža pre webové stránky, ktorej cieľom je poskytnúť úplne nový vzhľad tým, že použije farbu a tému nového písma, rôzne rozloženie pozadia alebo prvkov. Týmto vyradíte z vášho pohľadu irelevantný obsah, meníte farebné schémy alebo úplne reštrukturalizujete celý web. Viac informácií »

Všetky štýly, ktoré FreeStyler prevádzkuje, sú umiestnené na sprievodnom webe FreeStyler.WS. Ide o obrovskú databázu tém voľne použiteľných, vytvorených a zdieľaných používateľmi po celom internete.

S FreeStyler môžete: 1. Použiť štýly na stránky - môžete zmeniť vzhľad ktorejkoľvek stránky, ktorú chcete. Vyskúšajte jeden z tisícov štýlov pripravených na použitie vytvorených inými používateľmi, alebo vytvorte ich a zdieľajte s komunitou FreeStyler.WS.

2. Získajte návrhy štýlov pre momentálne zobrazené stránky - FreeStyler vám odporučí štýly, ktoré vyhovujú najnavštevovanejším stránkam. Stačí otvoriť ponuku FreeStyler v pravom dolnom rohu stránky a vybrať si ten, ktorý sa vám páči. Šablóny si môžete prezrieť a nainštalovať iba jedným kliknutím.

3. Vyhľadávajte a inštalujte štýly od FreeStyler.WS - môžete inštalovať ľubovoľný štýl, ktorý sa vám páči priamo z FreeStyler.WS. Stačí kliknúť na tlačidlo "Inštalovať štýl" na stránke štýlov.

4. Správa štýlov - všetky spravované štýly môžete spravovať na stránke Správa. Umožňuje povoliť, zakázať, upraviť, aktualizovať alebo odstrániť štýly kedykoľvek. Tiež môžete spravovať štýly, ktoré sa používajú pre aktuálne zobrazenú stránku pomocou ponuky FreeStyler.

Pre pokročilých používateľov FreeStyler poskytuje možnosti úpravy štýlov s jedným kliknutím, zvýraznením syntaxe a validáciou CSS.

Teraz autori môžu na webe FreeStyler.WS nahrať nové alebo upravené štýly priamo z rozšírenia pomocou tlačidla "Uložiť a nahrať" v editore rozšírenia.

Alternatívy k FreeStylerWs pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako FreeStylerWs.
Alternatives: 
Stylus je editor užívateľov štýlov a správca na základe zdrojového kódu štýlovej verzie 1.5.2. Vytvoril Jeremy Schomery

Vidlica populárneho štýlového rozšírenia, ktoré možno použiť na zmenšovanie webu. Nie "ish", ale "my", ako v "nás" skutoční užívatelia.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Opera
Firefox
Zmenšujte strach očí v prehliadači s týmto rozšírením, ktoré poskytuje tmavú tému pre prehliadanie. Vytvoril Alexander Shutov

Toto rozšírenie starostlivosti o oči umožňuje nočný režim vytvárať tmavé motívy pre webové stránky za chodu. Funkcia Dark Reader invertuje jasné farby a vytvára tak vysoký kontrast a je ľahko čitateľný v noci.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Safari
Firefox
Skvelá alternatíva k štýlovým, ak sa vám nepáči smer, do ktorého ide.