Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Vytvoril Yllier

Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Jednoducho klepnite na webovú stránku a všetky panely nástrojov programu Safari zmiznú. Funkcia FullScreen pre Safari navyše pridáva viaceré gestá multitouchu do programu Safari, z ktorých každý môže byť priradený k rôznym akciám, ako sú karty prepínačov, vrátiť sa späť, prejsť dopredu, otvoriť novú kartu atď.

Verzia pre iPhone OS 3: http://r-rill.net/FullScreen3x/FullScreen.html Viac informácií »

Alternatívy k FullScreen For Safari pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako FullScreen For Safari.
Alternatives: 
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad
Dolphin je bezplatný, rýchly, inteligentný a osobný webový prehliadač pre Android, iPhone a iPad. Vytvoril MoboTap Inc.

Prehliadač Dolphin je najinteligentnejší mobilný webový prehliadač, ktorý vám umožní komunikovať a komunikovať s webom prostredníctvom mobilného zariadenia najjednoduchším a najintuitívnejším spôsobom.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Lunascape je nový webový prehliadač, ktorý spracováva všetky tri hlavné nástroje na vykresľovanie webových stránok - Mozilla ... Vytvoril Lunascape čo., LTD.

Lunascape je webový prehliadač s viacerými motormi, ktorý spracúva všetky tri hlavné nástroje na vykresľovanie webových stránok - Mozilla Firefox Gecko, Internet Explorer Trident a WebKit (ktorý používajú prehliadače Google Chrome a Safari). a weboví vývojári.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
iCab je alternatívny webový prehliadač pre Mac a iOS, s mnohými užitočnými funkciami, ktoré sa nenachádzajú v ... Vytvoril Alexander Clauss

iCab je alternatívny webový prehliadač pre Mac a iOS, s mnohými užitočnými funkciami, ktoré sa nenachádzajú v iných prehliadačoch.

Mac
iPhone
iPad
Apple Watch
Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný Facebook chat, Firefox a Chrome synchronizáciu, vstavanú reklamu ... Vytvoril tím Apollo Ltd

Webový prehliadač pre iPad, ktorý obsahuje vstavaný chat na Facebooku, Firefox a Chrome synchronizáciu, zabudovaný blokátor reklám a správcu preberania.

iPhone
iPad
Perfect Browser je najrýchlejší a najpokročilejší fullscreen prehliadač vybavený funkciami ... Vytvoril Vivek Javvaji

Perfect Browser je najrýchlejší a najpokročilejší fullscreen prehliadač vybavený funkciami na celú obrazovku.

iPhone
iPad