Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
Collectizi pomáha podnikom zbierať a zdieľať bezproblémovo dokumenty svojich klientov. Vytvoril Collectizi

Collectizi je najlepší spôsob zhromažďovania dokumentov klientov. Žiadne ďalšie nekonečné e-maily, ktoré by vaše klientov mohli posielať informácie, urobili sme prácu, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo sa počíta.

Web
Sup je e-mailový klient založený na konzole pre ľudí s množstvom e-mailov.

Sup je e-mailový klient založený na konzole pre ľudí s množstvom e-mailov. Podporuje značkovanie, veľmi rýchle vyhľadávanie v plnom texte, automatické spravovanie zoznamu kontaktov, vlastné vloženie kódu pomocou systému háčikov a ďalšie.

Linux
Engageform: Konečný nástroj na vytváranie kvízov, prieskumov & ankety ... v momente! Vytvoril 4Screens

Pomocou služby Engageform môžete vytvárať kvízy, prieskumy & amp; v niekoľkých minútach. Publikujte ich a budú vyzerať úžasne na všetkých druhoch obrazoviek.

Web
LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a ... Vytvoril Carsten Schmitz /tím LimeSurvey

LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a zhromažďovanie odpovedí na online & offline prieskumy. Anonymný a neanonymný prieskum, otvorená a uzavretá skupina prieskumov účastníkov, dobrovoľná verejná registrácia pre prieskumy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Dizajn rozhrania založený na tímoch, Figma vám umožní spolupracovať na dizajnoch v reálnom čase. Vytvoril Figma Inc.

Figma je nástroj pre návrh rozhrania pre spoluprácu. Udržujte tím zameraný a na tej istej stránke pomocou komunikácie a spolupráce v reálnom čase s komerčnými kvalitnými vektorovými a rastrovými grafickými nástrojmi.

FEATURES

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Rýchle obrázky! Najlepší prehliadač obrázkov /prehliadač /galéria! Vytvoril Cheetah Mobile

Rýchle obrázky! Najlepší prehliadač obrázkov /prehliadač /galéria Najlepšia fotogaléria a prehliadač obrázkov a prehliadač v systéme Android, rýchlejší a prehľadnejší ako lenivá galéria, tak ako milióny používateľov uviedli.

Android
Android Tablet
Projektový manažment & amp; Tímový komunikačný softvér Vytvoril Basecamp

Basecamp je webový nástroj na spoluprácu na projektoch, ktorý umožňuje skupinám ľudí zdieľať súbory, spĺňať termíny, zadávať úlohy a centralizovať spätnú väzbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad

Čítať, vyhľadávať, robiť poznámky a komentáre zdôrazňuje vo formátoch PDF (Adobe DRM), EPUB (Adobe DRM), DjVu, TXT, FB2, FB2.zip.

Android
Android Tablet

Stránky