MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Podpora viacerých jazykovMySurveyLab funguje skvele s ľubovoľným jazykom, vrátane pravopisných písiem z arabčiny, hebrejčiny alebo perzky.

Podpora pre viacerých používateľovTo je lepšia ako jedna. To sme úplne pochopili. S MySuveyLab môžete pracovať v tíme, priradiť rolu a prístupové práva k vytvoreným prieskumom. Viac informácií »

Pokročilé typy otázokPoskytujeme 21 rôznych typov otázok vrátane pokročilých otázok ako NPS, Rating alebo Heat mapy.

BrandingMáte úplnú kontrolu nad svojou značkou. Môžete upraviť farby prieskumu, písma, tlačidlá tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Môžete pridať logo, presmerovať a dokonca zmeniť URL.

Správa v reálnom časeBudete môcť sledovať a analyzovať výsledky prieskumov v reálnom čase. Môžete filtrovať a sťahovať výsledky.

Rozšírené zabezpečeniePre poskytnutie šifrovania HTTPS /SSL pre vaše prieskumy, overenie platnosti hesla a denník udalostí môžete sledovať operácie vo vašom účte

Alternatívy k MySurveyLab pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako MySurveyLab.
Alternatives: 
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Survey Design
Report
Survey list
Account