LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a ... Vytvoril Carsten Schmitz /tím LimeSurvey

LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a zhromažďovanie odpovedí na online & offline prieskumy. Anonymný a neanonymný prieskum, otvorená a uzavretá skupina prieskumov účastníkov, dobrovoľná verejná registrácia pre prieskumy. Viac ako 50 rôznych jazykov v frontend a backend.LimeService je platforma pre prieskum, ktorá pripravuje, spúšťa a vyhodnocuje on-line prieskumy. Okrem základného bezplatného používania získate kompletnú sadu funkcií bez mesačných poplatkov alebo predplatného: https://www.limesurvey.org/ ... Viac informácií »

Alternatívy k LimeSurvey pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako LimeSurvey.
Alternatives: 
MySurveyLab je online prieskumový softvér pre akýkoľvek druh a veľkosť podnikania.

Mobilné prieskumyMySurveyLab prieskumy fungujú skvele na ľubovoľnom zariadení - počítač /laptop, tablet alebo mobil. Všetky prieskumy plne reagujú a prispôsobujú sa obrazovke zariadenia.

Web
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
Hodnotenia: 

Rovnako ako to je opensource, ale nastavenie pre e-mail je bolesť v zadku

Dashboard
Array Questions
Multiple Options with Comments
Masks: Date Questions
Online 6 languages
Lime Services: each month 25 responses for free
Je to dobré riešenie. Má podporu pre doplnky /rozšírenia. Žiadna ďalšia reklama.
LimeSurvey som dal spravodlivý výstrel a ukázal mi, že je to naozaj produkčný OpenSource softvér, ale nie je. Frontend: chyby jazyka JavaScript s jQuery a nesprávne prepojené rozhrania frontend (fonty) ...