Windows 8 je operačný systém, ktorý je optimalizovaný pre tablety, počítače a hybridné zariadenia. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Windows 8 je operačný systém optimalizovaný pre tablety, počítače a hybridné zariadenia. Je vybavený novým moderným používateľským rozhraním (predtým nazývaným Metro-Style), ktorý je navrhnutý pre dotykový displej, myš, klávesnicu a vstup pre pero.

Windows
Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Vytvoril Yllier

Táto aplikácia vám umožňuje prezerať si internet v jailbroken iPhone v režime celej obrazovky. Jednoducho klepnite na webovú stránku a všetky panely nástrojov programu Safari zmiznú.

iPhone
iPad
Safari
MPlayerX je open source projekt, ktorého cieľom je byť najvýkonnejší, najkrajší, ľahko použiteľný ... Vytvoril Zongyao Qu

MPlayerX je open source projekt, ktorého cieľom je byť najvýkonnejším, najkrajším, ľahko použiteľným multimediálnym prehrávačom na Mac OS X. MPlayerX je vyzbrojený FFmpeg a MPlayer, čo znamená, že dokáže zvládnuť akýkoľvek formát médií na svete bez dodatočných plug-inov alebo balíkov kodekov.

Mac
MPlayer
UC mobile ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. Vytvoril UC Mobile

Mobilný telefón UC ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. UC Browser je jedným z najpopulárnejších mobilných prehliadačov na svete!

Vlastnosti:

Windows
Windows Mobile
Android
iPhone
Java Mobile
S60
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire