UC mobile ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. Vytvoril UC Mobile

Mobilný telefón UC ponúka bezplatné a ľahko použiteľné prehliadače pre takmer akýkoľvek mobilný telefón. UC Browser je jedným z najpopulárnejších mobilných prehliadačov na svete!

Vlastnosti:

* Zdieľanie Wi-Fi: Súbory medzi telefónmi a počítačmi môžete pohodlne prenášať v rovnakej sieti Wi-Fi.

* Sledovanie v režime offline: Ušetrite čas a využívanie údajov tým, že sprístupníte videá v režime offline, takže ich budete môcť neskôr sledovať.

* Cloud Download: Cloud Download ponúka jednoduchšie preberanie so všetkými podporovanými súbormi a rýchlejšou rýchlosťou sťahovania. Ďalšie informácie »

* Zmeniť motívy: Shake to Change Theme: Prevziať motívy z centra tém a potom pretrepať medzi nimi.

* Zbrusu nová domovská stránka: Usporiadanie odkazov na domovskej stránke, rovnako ako spôsob organizovania aplikácií na zariadení, napr. Dlho stlačte a presuňte ich do priečinka.

* Prevziať & amp; Správca súborov: Rýchla a stabilná rýchlosť sťahovania s pohodlnou správou súborov. Spustenie prehliadača na pozadí nepreruší úlohy sťahovania. Stiahnuté súbory možno identifikovať a otvoriť pomocou príslušných aplikácií.

* Inteligentná detekcia: Skôr ako začnete sťahovať súbor, ktorý nie je kompatibilný s telefónom, používateľ získa výzvu, aby sa zabránilo plytvaniu času a používania údajov.

* Inkognito Prehliadanie: Chráňte svoje súkromie pri prehliadaní v režime inkognito, údaje prehliadania sa do zariadenia neuložia.

* Rýchle čítania: Rýchle čítanie je RSS Reader integrovaný v prehliadači UC, udržuje vás aktuálne s novinkami z NY Times, CNN, USA Today atď.

* Facebook /Twitter /Evernote Integration: Zdieľajte stránky, ktoré sa vám páčia na Facebooku /Twitteri /Evernote.

* QR kontrola kódu: QR Code Scanner je dostupný v prehliadači UC.

* Automatické dopĺňanie: Návrhy sa zobrazia, keď začnete písať do panela s adresou.

Alternatívy k UC Browser pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako UC Browser.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Chromium je open-source prehliadač, z ktorého prehliadač Google Chrome čerpá svoj zdroj. Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Chromium je otvorený projekt prehliadača, ktorého cieľom je vybudovať bezpečnejší, rýchlejší a stabilnejší spôsob, akým môžu všetci používatelia využívať web.

Mac
Windows
Linux
BSD
PC-BSD
Xfce
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Waterfox je vysoko výkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vytvoril Alex Kontos

Waterfox je vysokovýkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vyrobený špeciálne pre 64-bitové systémy, Waterfox má na pamäti jednu vec: rýchlosť.

Čo robí Waterfox tak rýchly?

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
PortableApps.com
Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux ... Vytvoril Moonchild Productions

Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux so zameraním na efektívnosť a jednoduchosť používania.

Windows
Linux
Postavený pre tých, ktorí stavajú na webe. Jediný prehliadač vytvorený pre vývojárov. Vytvoril Mozilla Foundation

Firefox Developer Edition prináša spolu s niektorými výkonnými novými nástrojmi, ktoré rozšíria vašu schopnosť pracovať na viacerých platformách z jedného miesta. Je to všetko, na čo ste zvyknutí, len lepšie. K dispozícii v 64-bitovom formáte.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Firefox Nightly je pre-release verzia Mozilla Firefox. Vytvoril Mozilla

Firefox Nočné je vývojový (alfa) kanál Mozilla Firefox. Firefox Nightly dostane novú verziu každý deň. Ponúka prístup k funkciám vo vývojových mesiacoch predtým, ako urobia finálnu verziu prehliadača Firefox.

Mac
Windows
Linux
Android
Projekt SeaMonkey je snaha komunity vyvinúť internetový prehliadač SeaMonkey ... Vytvoril ju SeaMonkey Council

Projekt SeaMonkey je snahou komunity vyvinúť sadu aplikácií pre aplikáciu SeaMonkey all-in-one. Ľahšia alternatíva k Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Jeho cieľom je byť ľahký webový prehliadač dostupný prostredníctvom všetkých hlavných platforiem.

Windows
Linux
Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a ... Vytvoril Eloston

Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a transparentnosti

Mac
Windows
Linux
Cyberfox je 64-bitová verzia (32-bit na stiahnutie tiež k dispozícii) ... Vytvoril 8pecxstudios

Cyberfox je 64-bitová verzia (k dispozícii aj 32-bitová verzia) Mozilla Firefox, zostavená s Microsoft Visual Studio 2012, Windows 8 SDK & amp; Intel Composer XE 2013.Make It rýchlejšie ako iné prehliadače. Pre systémy Intel a AMD sú k dispozícii samostatné verzie.

Windows
Linux
Webový prehliadač ovládaný užívateľom, nie naopak. Vytvoril Emdek

Webový prehliadač ovládaný používateľom, nie naopak.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
Iridium je bezplatná, otvorená a bezplatná prehliadačová modifikácia základne kódu Chromium so súkromím ...

Existuje mnoho prehliadačov. Pre našu vieru je Chrome rýchly, stabilný a užívateľsky príjemný, ale nespĺňa požiadavky mnohých organizácií na bezpečnosť. Keďže úzka integrácia so svojím vynálezcom (Google) uľahčuje mnohé veci, nespĺňa obmedzenia reštriktívnych údajov.

Mac
Windows
Linux
Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verziou ... Vytvoril projekt GNU

Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verzia prehliadača Mozilla Firefox. Jeho hlavnou výhodou je etický: je to úplne slobodný softvér.

Linux
Android
Blokovanie ad-trackerov, prehliadača z Mozilly zamerané na súkromie. Vytvoril Mozilla Corporation

Firefox Focus je prehliadač Mozilla, ktorý berie do úvahy vaše súkromie. V predvolenom nastavení blokuje sledovače reklám a pomáha zaistiť bezpečnosť tým, že poskytuje jednoduché spôsoby vymazania histórie prehliadania vrátane hesiel a súborov cookie.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Hodnotenia: 

Download UC Browser Apk je slávny webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou UCWeb, ktorý je vlastníkom inštitúcie Alibaba. Pomôcka je široko využívaná v Ázii, vďaka čomu je cez Chrome niekoľko metrík.

veľmi rýchlo a u môžete prevziať z prehliadača čokoľvek

Je to najlepšie ... Jednoduché použitie, rýchle a ľahké prehliadanie, všetko

stala sa mojím predvoleným prehliadačom pre telefón a počítač vstavaný stiahnutý je v pohode synchronizuje s chrómom Zdá sa, že je trochu rýchlejší ako mozilla a pokiaľ ide o bezpečnostné riziko ...... nie je pravda
Download UC Browser Apk je slávny webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou UCWeb, ktorý je vlastníkom prostredníctvom inštitúcie Alibaba. Nástroj je široko využívaný v Ázii, takže je cez niekoľko metrík druhý ...