Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho zhromažďovača pre aplikáciu Media Center, ktoré ...

Emby, predtým prehliadač médií, je doplnok mediálneho agregátora pre aplikáciu Media Center, ktorý preberá vaše nahrané, digitálne alebo roztrhané médiá a prezentuje ho v jednoduchom a ľahko použiteľnom rozhraní. Emby sa pýši na rýchlu, intuitívnu a bohatú mediálnu skúsenosť pre celú rodinu.

Zdrojový kód je k dispozícii v službe GitHub, ale Emby vyžaduje predplatné na plnú funkčnosť.

Alternatívy k Emby pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako Emby.
Alternatives: 
Kodi, predtým XBMC, je bezplatný a open source prehrávač médií a zábavné centrum pre Linux, Mac ...
Najhladší video prehrávač, aký ste kedy videli. Vytvoril Mirillis Ltd.

Jediný hráč, ktorého budete potrebovať. Ohromujúca kvalita videa vďaka pokročilému motoru. Video konverzia je optimalizovaná pre sociálne médiá. Inovatívne a plne prispôsobiteľné užívateľské rozhranie. Jedným slovom - Splash.

Windows
Elegantný video prehrávač Vytvoril FireCore, LLC

Ignorujte svoj video obsah pomocou aplikácie Infuse - krásny spôsob, ako sledovať takmer akýkoľvek formát videa na zariadení iPhone, iPad a Apple TV. Nie je potrebné konvertovať súbory!

iPhone
iPad
Apple TV
Hodnotenia: 

Vyžaduje sa prihlásenie na plnú funkčnosť. Mobilné aplikácie si tiež vyžadujú nákup, pokiaľ sa nezaregistrujete.

V rovnováhe je Emby veľmi pekná aplikácia a používam ju už niekoľko rokov na serveri média Linuxu. Bolo to trochu buggy občas, ale celkovo skvelý produkt.

Bohužiaľ, aj keď sa zdá, že sa teraz presúvajú na proprietárnu licenciu pre hlavný produkt (aj keď s podporou pre open source pluginy).

Ak sa vám tieto veci nestarajú, potom je Emby pravdepodobne dobrá voľba pre vás a primeranú alternatívu k softvéru, ako je Plex.

Osobne sa ale osobne stará o open source. Ako taký už nemôžem odporučiť Emby a namiesto toho sa bude pohybovať na Jellyfin.

Nemôžem v spravodlivosti poskytnúť hodnotenie hviezdičkami. Samotný softvér si pravdepodobne zaslúži "4/5", ale prechod na vlastnú licenciu, dostať od mňa "1/5" ...

[Upravené jeremydavis, 19. december]

Emby on Windows Phone(1)
Emby on Windows Phone(2)
Emby on Windows Phone(3)
Emby on Windows Phone(4)
Emby on Windows Phone(5)
Umožňuje plný prenos videa a zvuku kdekoľvek na svete a nastavenie je veľmi jednoduché.
Vyžaduje sa prihlásenie na plnú funkčnosť a mobilné aplikácie si tiež vyžadujú nákup, pokiaľ sa nezaregistrujete.