Photoshop je profesionálny editor obrázkov a de-facto priemyselný štandard. Vytvoril Adobe Systems

Ak si to môžete myslieť, môžete si ho vytvoriť s aplikáciou Photoshop CC, najlepšou aplikáciou pre zobrazovanie a dizajn na svete. Vytvárajte a vylepšujte fotografie, ilustrácie a 3D kresby. Navrhnite webové stránky a mobilné aplikácie. Upravujte videá, simulujte obrazy v reálnom živote a ďalšie. Je to všetko, čo potrebujete na to, aby ste urobili skutočnú myšlienku.

Alternatívy k Adobe Photoshop pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Adobe Photoshop.
Alternatives: 
GIMP je bezplatný program pre takéto retušovanie fotografií, kompozíciu obrázkov a tvorbu obrázkov. Vytvoril Free Software Fundation (GNU)

GIMP je voľne distribuovaný program pre úlohy, ako sú retušovanie fotografií, kompozícia obrázkov a tvorba obrázkov.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
AmigaOS
Krita je kompletná kreatívna aplikácia na kreslenie a maľovanie s pokročilou, komerčnou kvalitou ... Vytvoril nadáciu Krita

Krita je kompletná kreatívna aplikácia na kreslenie a maľovanie s pokročilými funkciami komerčnej kvality. Je to bezplatný, otvorený zdroj a je dostupný vo všetkých hlavných platformách pre desktopy.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
MyPaint je rýchly, bezdotykový a jednoduchý nástroj na maľovanie pre digitálnych umelcov. Vytvoril Martin Renold

MyPaint je rýchly obrazový program s dôrazom na celoobrazovkové použitie. To vám umožní zamerať sa na umenie namiesto programu. Pracujete na Vašom plátne s minimálnymi rozptýleniami, vychovávate rozhranie len vtedy, keď ho potrebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a transparentnosť.

LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a priehľadnosť. Podporuje formát OpenRaster, aby mohol spolupracovať s MyPaint, Gimp a Krita. LazPaint bol napísaný s Lazarus /Free Pascal a BGRABitmap.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a transparentnosť.

LazPaint je bezplatný a otvorený editor obrázkov, ktorý obsahuje vrstvy a priehľadnosť. Podporuje formát OpenRaster, aby mohol spolupracovať s MyPaint, Gimp a Krita. LazPaint bol napísaný s Lazarus /Free Pascal a BGRABitmap.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Okrem toho, že je úplne prenosný, fotograf má mimoriadne malú stopu. Vytvoril Madhavan

Okrem toho, že je úplne prenosný, fotograf má mimoriadne malú stopu. Je to 370 Kb sťahovanie a asi 700 Kb raz extrahované. Napriek svojej veľkosti je väčšina funkcií, na ktorých sa spolieham vo Photoshope, k dispozícii.

Windows
PortableApps.com
Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkciami pre úpravu fotografií a maľovanie. Vytvoril David Levinsky

Photo Raster je online editor fotografií s pokročilými funkciami na úpravu fotografií a maľovanie. Photo Raster je poháňaný technológiou WebGL, ktorá poskytuje výkon nikdy nevídaný v online aplikáciách.

FEATURES

Web
Vrstvy, filtre, štýly vrstiev, vrstvy úprav, masky, výbery, kefy, undo /redo, grafika ...

Plne vybavený profesionálny editor fotografií - vrstvy, filtre, štýly vrstiev, vrstvy filtrov, HDR atď. Stiahnite si zadarmo alebo ho spustite priamo vo svojom prehliadači!

Windows
Linux
Web
Online nástroj na úpravu grafiky využíva technológie HTML5, ako je Canvas, Offline support, Drag and Drop. Vytvoril ViliusL

miniPaint je bezplatný online editor obrázkov pomocou HTML5. Upravte, upravte svoje obrázky, pridajte efekty online vo svojom prehliadači bez toho, aby ste museli inštalovať čokoľvek ...

Web
Bezplatný softvér na úpravu fotografií. Vytvorené piZap

Bezplatný softvér na úpravu fotografií.

Web
Android
iPhone
Facebook
QueekyPaint je unikátny prehliadač-založený kreslicí nástroj pre vytváranie animovaných výkresov online. Vytvoril Queeky

QueekyPaint je unikátny nástroj na kreslenie založený na prehliadači na vytváranie animovaných výkresov online. Navštívte obrovské galérie a naučte sa kreslenie sledovaním procesu vašich obľúbených umelcov. QueekyPaint je zadarmo a jednoducho sa používa.

Mac
Windows
Web
Máte fotku, ktorá by vyzerala správne, ak by ste mohli odstrániť iba jeden alebo viac objektov alebo ... Vytvoril TeoreX

Máte fotografiu, ktorá by vyzerala správne, ak by ste mohli odstrániť len jeden alebo viac objektov alebo osôb z vášho kompozície? No, teraz môžete odstrániť len akýkoľvek nežiaduci objekt alebo osoba používajúca aplikáciu Inpaint.

Mac
Windows
Web
Zlepšiť a hrať sa s digitálnymi fotografiami na Pho. Vytvoril VicMan Imaging Software

Zlepšite a prehrajte si svoje digitálne fotografie na stránkach spoločnosti Pho.to pomocou jednoduchých, ale výkonných nástrojov na úpravu a služby. Vylepšite svoje fotografie, bavte sa s fotografiami online, retušujte portréty a zdieľajte svoje fotografie zadarmo. Bezplatné služby Pho.to:

Web
Android
iPhone
iPad
Web 2.0 image nástroj pre konverziu obrázkov online a aplikovať efekty, ako je orezanie, zmena veľkosti, filtre ... Vytvoril Pierre-e GOUGELET

obrazový nástroj web 2.0 na konverziu obrázkov online a aplikovanie efektov, ako je orezanie, zmena veľkosti, filtre ... vyskúšajte to zadarmo!

Web
Polarfox umožňuje posielať obrázky do viacerých sociálnych sietí a blogov naraz! Vytvoril Andre Weier

Polarfox vám umožňuje odosielať obrázky do viacerých sociálnych sietí a blogov naraz, je to super rýchle, krásne, ľahko použiteľné a pre ľudí, ktorí milujú zdieľanie obrázkov so svojimi priateľmi, fanúšikmi a sledovateľmi, je to nevyhnutné.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Hodnotenia: 

Žiadny návrhár nemôže prežiť v modernom svete bez možnosti používať Photoshop. Skvelý softvér od uznávanej spoločnosti. Aj napriek tomu, čo si niektorí myslia, mať prepojenie CC šetrí veľa času pri práci v rôznych iných programoch Adobe.

Myslím si, že to funguje skvele, pretože grafický dizajn je dokonalý, čo mi uľahčuje život.

Softvér úžasného editora fotografií!

Rovnako ako ma znechutilo, aby som utratil 1800 dolárov za jeden softvérový balík (CS5 Design Premium), jednoducho nie je nič tak vzdialené ako produkty spoločnosti Adobe. Photoshop je ľahko 10 rokov pred všetkým ostatným na trhu a stojí za vstupné. Ak robíte akúkoľvek serióznu prácu, musíte ju jednoducho mať.

Hlavná aplikácia je pripojená k podobným 10 iným softvérom, z ktorých všetky sú vzájomne závislé . CreativeCloud, služby Adobe Desktop Services, proces CCX, AGG atď.

Ak to nie je bloatware , potom neviem, čo je.

[Upravil Cyberia, november 03]

jeho jednoduché používanie a má veľa funkcií, ktoré väčšina bezplatných programov nemá.

Bol to jeden z najfunkčnejších softvérov, aký bol kedy vytvorený. Aj keď najnovšia aktualizácia ma strach trochu vedieť, že to bude mať viac platiť! Skutočne dúfam, že nebudem, alebo inak, nebudem aktualizovať svoju aplikáciu!

Prejdite na poslednú maloobchodnú verziu CS6 a zostaňte s ňou navždy.

Ceny cloudu pre Európanov sú mimoriadnym RIP-OFF

Používam len Photoshop a niektoré ďalšie aplikácie Adobe, pretože sa mi páči rozhranie a funkčnosť. Ďalšia bezplatná aplikácia nemá niektoré funkcie, ktoré môžu byť lepšie.

Nemôžem si to dovoliť používať na mojich osobných počítačoch (takže chodím s GIMPom), ale v práci ... Naozaj neexistuje žiadna alternatíva (zatiaľ), ktorá by vyhovovala Adobe Photoshopu v kvalite a všadeprítomnosti. Dokonca aj keď vynechám jednu generáciu, je to pomerne pricy, ale platí sa len v niekoľkých malých projektoch. Som stále zakorenený pre iné open source, bezplatné alebo lacnejšie alternatívy, ale teraz je Adobe Photoshop de facto štandardom pre úpravu obrázkov.

Photoshop stále milujem - napriek cene ...

... a stojí za to si uvedomiť, že predchádzajúce verzie mali v minulosti ten najlepší grafický dizajn.

Toto je veľmi dobrý program, používam Photoshop 7 roky pre všetky grafické návrhy, ktoré som urobil. Má mnoho funkcií, ktoré šetria čas. Mojou obľúbenou časťou tohto programu je funkcia „akcie“, ktorú má. V súčasnej dobe používam Gimp, ale nemá akcie. Ak máte peniaze na nákup tohto programu, odporúčam ho.

Je to najprofesionálnejší spôsob, ako vytvoriť /upraviť čokoľvek.

Podľa môjho názoru neexistuje alternatívny balík Photoshop a Adobe Creative Suite. Existujú len iné nástroje, ktoré ich komplimentujú alebo niečo robia o niečo jednoduchšie. Photoshop je profesionálny nástroj a tým aj cenovka. Väčšina profesionálov môže urobiť Photoshop platiť sám za týždeň. Stojí za každý cent!

Legendárna aplikácia pre fotografie. Ešte trochu pekelné naučiť sa pre nováčika, ale to, čo obrovské množstvo úžasných funkcií. Po všetkých tých rokoch sa stále lepšie zlepšuje vďaka tímu spoločnosti Adobe ...
Žiadny návrhár nemôže prežiť v modernom svete bez schopnosti používať Photoshop. Skvelý softvér od uznávanej spoločnosti. Aj napriek tomu, čo si niektorí myslia, že prepojenie CC šetrí veľa času ...