Preklad vybraného textu, ktorý je vložený frázou alebo úplnou webovou stránkou z ľubovoľného jazyka do ľubovoľného ... Vytvoril S3.

S3.Translator pridáva silu automatických prekladov prekladateľa Google do vášho prehliadača! Podporuje preklad vybraného textu, zadanej frázy alebo celej webovej stránky medzi ktorékoľvek z viac ako 100 jazykov.Nová funkcia: výučba jazykov!

Nové funkcie:

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Chrome
Firefox
Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavený na chrom.

Webový prehliadač založený na produktivite pre odborníkov v oblasti technológií. Postavené na Chromi.

Mac
Windows
Klasický prehliadač využíva vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší, bezpečnejší webový prehliadač pomocou ... Vytvoril The Classic Tools

Klasický prehliadač používa vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší a bezpečnejší webový prehliadač pomocou vlastného rutinného rozhrania a chýbajúcich čísel.

Windows
Webový prehliadač pre systém Android Vytvoril spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Internet pre systém Android je jednoduchý, rýchly a spoľahlivý webový prehliadač pre váš telefón a tablet.

Android
Android Tablet
Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Vytvoril spoločnosť FlashPeak Inc.

Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Je postavený na vrchole projektu Chromium open source, na ktorom je založený aj Google Chrome.

Windows
Linux
Veľryba je webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Naver Corporation. Vytvoril NAVER Corp.

Naver Whale (Hangul: ??? ??) je freeware webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Naver Corporation. Prehliadač je k dispozícii aj v angličtine. Prehliadač sa stal k dispozícii na Android 13. apríla 2018.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Polarita je užívateľsky príjemný webový prehliadač s intuitívnym rozhraním, ktoré vám umožní preskúmať ... Vytvoril Stanley Lim

Polarita je užívateľsky príjemný webový prehliadač s intuitívnym rozhraním, ktoré vám umožní preskúmať rôzne webové stránky a označiť vaše obľúbené stránky záložkami.

Windows
Android
Android Tablet
Open-source, multiplatformový a materiál-design webový prehliadač

Liri je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom a platformou na tvorbu materiálov.

Materiálový dizajn:

Mac
Windows
Linux
Papyros
Bromit je Chromium plus blokovanie reklám a vylepšenia ochrany osobných údajov; prevezmite prehliadač! Vytvoril csagan5

Bromit je Chromium plus blokovanie reklám a zvýšené súkromie; Vezmite späť prehliadačBromite je k dispozícii iba pre Android v4.1 a vyšší.

# Hlavné funkcie:

Android
Torch Browser je založený na https: //alternativeto. Vytvoril Torch Media Inc.

Prehliadač Torch je založený na technologickej platforme Chromium, ktorá mu umožňuje rýchle prehliadanie. S Torch, môžete zdieľať stránky sa vám páči, sťahovať torrenty, urýchliť sťahovanie a chytiť videá - to všetko priamo z prehliadača.

Mac
Windows

Stránky