Preklad vybraného textu, ktorý je vložený frázou alebo úplnou webovou stránkou z ľubovoľného jazyka do ľubovoľného ... Vytvoril S3.

S3.Translator pridáva silu automatických prekladov prekladateľa Google do vášho prehliadača! Podporuje preklad vybraného textu, zadanej frázy alebo celej webovej stránky medzi ktorékoľvek z viac ako 100 jazykov.Nová funkcia: výučba jazykov!

Nové funkcie:

Jazykové vzdelávanie! Teraz môžete nielen preložiť, ale aj naučiť sa zvolený jazyk!

Automatický preklad titulkov na YouTube! Ak chcete povoliť /zakázať: Otvorte nastavenia - karta Preložiť - YouTube Titulky Text-to-Speech! Možnosti: Akcie: "Zvolený text" a "Jedno slovo" Ďalšie informácie »

Rozšírenie používa prekladač Google, takže poskytuje viac ako 80 jazykov, ktoré môžete použiť na rýchly preklad.

Tiež rozšírenie umožňuje automaticky rozpoznať jazyk pôvodného textu.

Existuje veľa jednoduchých a zložitých rozšírení pre prehliadač Firefox, ale všetci majú rovnaký problém: pri prekladoch sa stratí formát vybraného textu, zatiaľ čo S3.Google Translator zachová HTML formátovanie webových stránok .

Alternatívy k S3.Google Translator pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako S3.Google Translator.
Podporovať automatickú detekciu a preklad Lepšia alternatíva Google Translator pre Firefox