Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Vytvoril spoločnosť FlashPeak Inc.

Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Je postavený na vrchole projektu Chromium open source, na ktorom je založený aj Google Chrome. Slimjet integruje množstvo výkonných a pohodlných funkcií, ktoré pomáhajú používateľom maximalizovať ich online produktivitu. Používatelia Slimjet môžu získať viac práce v oveľa menšom čase, všetko bez toho, aby sa bavili, aby hľadali externé pluginy z rôznych zdrojov. Slimjet tiež obsahuje mnoho možností a nastavení, aby si užívatelia mohli prispôsobiť prehliadač tak, aby najlepšie vyhovoval ich osobným preferenciám. Slimjet je kompatibilný s takmer všetkými doplnkami a rozšíreniami z webového obchodu Chrome .... Viac informácií »

Slimjet zachováva väčšinu existujúcich funkcií v prehliadači Chrome a súčasne pridáva nasledujúce hlavné funkcie:

1. Rýchly formulár plniaceVyplnené formulár plnivo, ktoré nahrádza základný manažér hesiel v prehliadači Chrome. Umožňuje vám navigovať a prihlásiť sa na svoje obľúbené online účty jediným kliknutím.

2. Plne prispôsobiteľný panel nástrojovPruh nástrojov v Slimjet je plne prispôsobiteľný. Môžete pridať ďalšie tlačidlá, aby ste odhalili oveľa výkonnejšie funkcie.

3. Facebook integrationShare odkaz, text alebo obrázok na facebook jediným kliknutím.

4. Online streaming video downloaderSťahovanie online streaming videa v rôznych formátoch a rozlíšenie. Extrahujte súbor mp3 zo stiahnutého videa.

5. Okamžité nahrávanie fotografiíUpustite fotografie až 20-krát rýchlejšie s automatickou kompresiou obrázkov.

6. Photo SalonIt môže automaticky pridávať snímky a ďalšie efekty do fotografií pred odovzdaním fotografií.

7. Predpoveď počasiaZobraziť miestne počasie a 7-dňové predpovedané informácie bez toho, aby ste sa dostali na nejakú webovú stránku.

8. Flexibilná preložka webových stránokAllow preložiť webovú stránku a text medzi ľubovoľnými dvoma jazykmi.

Slimjet je zadarmo na osobné aj komerčné využitie. Používa sa na systémoch Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8.

Alternatívy k Slimjet pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Slimjet.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Webový prehliadač pre rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Google

Bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Google z open source projektu Chromium so zameraním na rýchlosť a minimalizmus.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
BSD
...
iPad
PortableApps.com
Prehliadač pre našich priateľov. Rýchly, bohatý na funkcie a vysoko prispôsobiteľný, ktorý kladie užívateľov na prvé miesto. Vytvoril Vivaldi Technologies

Vivaldi je bezplatný webový prehliadač vyvinutý spoločnosťou Vivaldi Technologies, spoločnosťou založenou spoluzakladateľom a bývalým generálnym riaditeľom Opery, Jonom Stephensonom von Tetzchnerom, Opera dev a Tatsuki Tomitou.

Mac
Windows
Linux
Rýchly, bezpečný a ľahko použiteľný prehliadač Vytvoril Opera Software

Opera je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou. Víziou Opery je poskytovať najlepší zážitok z internetu na akomkoľvek zariadení a spoločnosť je odhodlaná podporovať a prispievať k otvoreným štandardom.

Mac
Windows
Linux
Windows Mobile
Android
S60
Android Tablet
BSD
...
PortableApps.com
Kindle Fire
ReactOS
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Waterfox je vysoko výkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vytvoril Alex Kontos

Waterfox je vysokovýkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vyrobený špeciálne pre 64-bitové systémy, Waterfox má na pamäti jednu vec: rýchlosť.

Čo robí Waterfox tak rýchly?

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
PortableApps.com
Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux ... Vytvoril Moonchild Productions

Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux so zameraním na efektívnosť a jednoduchosť používania.

Windows
Linux
Safari. Najlepší spôsob, ako zobraziť stránky. Vytvoril Apple

Najlepší prehliadač pre váš počítač Mac je ten, ktorý sa dodáva s počítačom Mac. Safari je rýchlejší a energeticky úspornejší ako iné prehliadače. Praktické nástroje vám pomôžu ukladať, vyhľadávať a zdieľať vaše obľúbené stránky.

Mac
iPhone
iPad
Postavený pre tých, ktorí stavajú na webe. Jediný prehliadač vytvorený pre vývojárov. Vytvoril Mozilla Foundation

Firefox Developer Edition prináša spolu s niektorými výkonnými novými nástrojmi, ktoré rozšíria vašu schopnosť pracovať na viacerých platformách z jedného miesta. Je to všetko, na čo ste zvyknutí, len lepšie. K dispozícii v 64-bitovom formáte.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Firefox Nightly je pre-release verzia Mozilla Firefox. Vytvoril Mozilla

Firefox Nočné je vývojový (alfa) kanál Mozilla Firefox. Firefox Nightly dostane novú verziu každý deň. Ponúka prístup k funkciám vo vývojových mesiacoch predtým, ako urobia finálnu verziu prehliadača Firefox.

Mac
Windows
Linux
Android
Úplne nový webový prehliadač spoločnosti Microsoft. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Edge, pôvodne vyvinutý pod kódovým označením Project Spartan, je webový prehliadač vo vývoji spoločnosti Microsoft. Oficiálne predstavený 21. januára 2015 a prvýkrát zverejnený ako ukážka 30.

Windows
Android
iPhone
Windows Phone
Yandex.Browser je jednoduchý a ľahko použiteľný založený na prehliadači Chromium Vytvoril Yandex LLC.

Yandex.Browser je jednoduchý a ľahko použiteľný internetový prehliadač. Na základe technologickej platformy Chromium načíta stránky rýchlo, len vám ukáže, čo potrebujete a poskytuje vám dostatok priestoru na prezeranie webových stránok.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Projekt SeaMonkey je snaha komunity vyvinúť internetový prehliadač SeaMonkey ... Vytvoril ju SeaMonkey Council

Projekt SeaMonkey je snahou komunity vyvinúť sadu aplikácií pre aplikáciu SeaMonkey all-in-one. Ľahšia alternatíva k Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Jeho cieľom je byť ľahký webový prehliadač dostupný prostredníctvom všetkých hlavných platforiem.

Windows
Linux
Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a ... Vytvoril Eloston

Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a transparentnosti

Mac
Windows
Linux
Ľahšie ako chróm! Môžete použiť pre všetky webové stránky bez pridania pluginov, rozšírení alebo aplikácií navyše! Opera potrebuje Adobe Flash Player!
Pokúsil sa nájsť prehliadač rýchleho ľahkého pre pomalý procesor Celeron so systémom Windows XP a 512 MB RAM. Toto je zďaleka najpomalšie, trvá viac ako 9 minút na načítanie bežnej webovej stránky s novinovým papierom. Bol ...