KeepSolid VPN Lite je vaša najlepšia priateľka VPN, pokiaľ ide o zabezpečenie prístupu k internetu a súkromných ... Vytvoril KeepSolid Inc.

KeepSolid VPN Lite je váš najlepší priateľ VPN, pokiaľ ide o zabezpečenie prístupu na internet a súkromné ​​prehliadanie. Je to rýchla VPN pre Android a iOS, ktorá bola navrhnutá na základe požiadaviek používateľov as jednoduchosťou.

Čo robí KeepSolid VPN Lite skvelým pre anonymitu a bezpečnosť online:

* Žiadne reklamy * Žiadna registrácia * Žiadne obmedzenia * Turbo rýchly výkon * Intuitívne rozhranie s jedným poklepaním * Pravidlá pre neprihlásenie * Zákaznícka podpora 24/7 * Tmavý režim Viac informácií »

PRIVÁTNÝ INTERNET ACCESSKeepSolid VPN Lite skrýva Vašu skutočnú IP adresu a nahrádza ju ako adresu VPN proxy servera. Preto môžete surfovať na webe anonymne, úplne chránený pred sledovaním treťou stranou, či už ide o ISP, spyware a podobne.

BEZPEČNÉ CITLIVÉ DATATo ochranu osobných údajov používateľa, KeepSolid VPN Lite používa šifrovanie AES-128. Tento protokol vláda USA považovala za dostatočne bezpečnú na ochranu svojich utajovaných skutočností. Mal by byť aspoň dost, aby sa postarali o vaše prihlasovacie údaje;)

PRÍSTUP K AKÝMKOLIV APLIKÁCIÁM A WEBOVÝM STRÁNKAMI S KeepSolid VPN Lite môžete pristupovať k vašim obľúbeným webovým stránkam a aplikáciám, surfovať na sociálnych médiách, pozerať sa na YouTube a oveľa viac, nech ste kdekoľvek. Doma, v práci alebo v zahraničí - žiadne fyzické alebo internetové hranice nesmú rozdeliť vás a obsah, ktorý chcete!

SIMPLE A FASTKeepSolid VPN Lite je rýchla a zadarmo na stiahnutie, nevykazuje žiadne reklamy, ponúka jednoduché rozhranie a funguje hladko a bez problémov. Skutočne skvelá VPN pre používateľov iPhone!

Režim TURBO MODEEnable Turbo umožňuje získať prístup k 400+ VPN serverom vo viac ako 70 miestach na celom svete, ešte bezpečnejšie šifrovanie AES-256 a špičkový protokol VPN s prístupom KeepSolid Wise.

Nakupovanie v aplikácii KeepSolid VPN Lite Turbo: - Režim Turbo Mode si môžete vyskúšať po dobu 7 dní. Potom si môžete zakúpiť buď mesačný, alebo ročný odber

Alternatívy k VPN Lite pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako VPN Lite.
Alternatives: 
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenVPN je plne vybavený open source SSL VPN riešenie, ktoré vyhovuje širokej škále ... Vytvoril OpenVPN Technologies, Inc.

OpenVPN je plnohodnotné riešenie s otvoreným zdrojovým kódom SSL VPN, ktoré vyhovuje širokej škále konfigurácií, vrátane vzdialeného prístupu, VPN na lokalite, zabezpečenia Wi-Fi a podnikových riešení pre vzdialený prístup s vyvažovaním záťaže, a jemnozrnné prístupové ovládacie prvky.

Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted
Cloudron
Bezpečnostná VPN vyvinutá vedcami CERN z tímu ProtonMail. Vytvoril ProtonVPN AG

ProtonVPN je vysoko bezpečná a šifrovaná virtuálna súkromná sieť (VPN). Prináša vám tím vedcov z CERN a MIT, ktorí vyvinuli ProtonMail - najväčšieho poskytovateľa šifrovaných e-mailov na svete s viac ako 2 miliónmi užívateľov, vrátane novinárov, aktivistov a disidentov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
CyberGhost je rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob ochrany vášho súkromia online, anonymného surfovania a ... Vytvoril CyberGhost S.R.L.

CyberGhost VPN vám umožňuje voľne surfovať po internete, ako keby bol zamaskovaný, bez ohľadu na typ aplikácie, ktorú používate a odkiaľ sa prihlásite.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Služba VPN šifruje vaše pripojenie a poskytuje vám anonymnú adresu IP na ochranu vášho súkromia. Vytvoril London Trust Media, Inc.

PRIVATE INTERNET ACCESS poskytuje najmodernejšie, viacvrstvové zabezpečenie s pokročilou ochranou súkromia pomocou tunelovania VPN. Ak chcete získať viac informácií o jednotlivých vrstvách, kliknite na bezpečnostné vrstvy v pravom stĺpci.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Tomato
pfSense
...
OpenVPN
DD-WRT
Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P od zvedavého ... Vytvoril Windscribe Limited

Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P z zvedavých očí. Je to najjednoduchší a najvýkonnejší klient VPN, aký budete kedy používať.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome
Opera
...
Firefox
Internet bez hackerov a blokovaných webových stránok, ktoré obhajujú vaše súkromie Vytvoril spoločnosť Betternet Technologies Inc.

betternet je najjednoduchší spôsob pripojenia na web bez cenzúry alebo obmedzení. Neobmedzená bezplatná VPN bez reklám, žiadna registrácia, nie b ****** t; len chránime vaše súkromie a identitu. To je ono!

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
Chrome
Yandex.Browser
...
Opera
Chromium
Firefox
Hotspot Shield je softvérová aplikácia vyvinutá spoločnosťou AnchorFree, Inc. Vytvoril AnchorFree, Inc.

Štít Hotspot je reklama podporovaná technológiou VPN (Virtual Private Network), ktorá udržiava vaše internetové pripojenie v bezpečí a anonymné vo verejných sieťach.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Kindle Fire
VyprVPN umožňuje jednoduché získavanie súkromia, zabezpečenia a slobody na internete jednoducho ako pripojenie. Vytvoril Golden Frog

VyprVPN je rýchly a bezpečný spôsob prehliadania webu. VyprVPN nahradí vašu skutočnú IP adresu IP adresou od jedného z mnohých celosvetových clusterov serverov VPN, ktoré chránia vaše súkromie počas on-line.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Pretože ich múltiple faktory, ktoré umožňujú navigáciu na internete