OpenVPN je plne vybavený open source SSL VPN riešenie, ktoré vyhovuje širokej škále ... Vytvoril OpenVPN Technologies, Inc.

OpenVPN je plnohodnotné riešenie s otvoreným zdrojovým kódom SSL VPN, ktoré vyhovuje širokej škále konfigurácií, vrátane vzdialeného prístupu, VPN na lokalite, zabezpečenia Wi-Fi a podnikových riešení pre vzdialený prístup s vyvažovaním záťaže, a jemnozrnné prístupové ovládacie prvky. Vychádzajúc zo základného predpokladu, že zložitosť je nepriateľom bezpečnosti, OpenVPN ponúka cenovo výhodnú a ľahkú alternatívu k iným technológiám VPN, ktorá je dobre zameraná na malé a stredné podniky a podniky.

Alternatívy k OpenVPN pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako OpenVPN.
Alternatives: 
V Psiphone sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Vytvorila spoločnosť Psiphon Inc.

V spoločnosti Psiphon sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Psiphon Open Source je samostatná verzia softvéru Psiphon, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre každého.

Windows
Android
Bezpečnostná VPN vyvinutá vedcami CERN z tímu ProtonMail. Vytvoril ProtonVPN AG

ProtonVPN je vysoko bezpečná a šifrovaná virtuálna súkromná sieť (VPN). Prináša vám tím vedcov z CERN a MIT, ktorí vyvinuli ProtonMail - najväčšieho poskytovateľa šifrovaných e-mailov na svete s viac ako 2 miliónmi užívateľov, vrátane novinárov, aktivistov a disidentov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Sieť I2P poskytuje silnú ochranu súkromia pre komunikáciu cez internet.

I2P je anonymná sieť, ktorá ponúka jednoduchú vrstvu, ktorú aplikácie citlivé na identitu môžu bezpečne komunikovať. Všetky dáta sú zabalené s niekoľkými vrstvami šifrovania a sieť je distribuovaná a dynamická bez žiadnych dôveryhodných strán.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Skutočne jednoduchá VPN pre súkromné ​​prehliadanie webu & amp; anonymne. Vytvoril TunnelBear, Inc.

TunnelBear je fantastická nová aplikácia pre systémy Windows a Mac, ktorá vám umožní "tunelovať" vaše internetové pripojenie prostredníctvom servera v USA a Spojenom kráľovstve.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
CyberGhost je rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob ochrany vášho súkromia online, anonymného surfovania a ... Vytvoril CyberGhost S.R.L.

CyberGhost VPN vám umožňuje voľne surfovať po internete, ako keby bol zamaskovaný, bez ohľadu na typ aplikácie, ktorú používate a odkiaľ sa prihlásite.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P od zvedavého ... Vytvoril Windscribe Limited

Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P z zvedavých očí. Je to najjednoduchší a najvýkonnejší klient VPN, aký budete kedy používať.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome
Opera
...
Firefox
Hotspot Shield je softvérová aplikácia vyvinutá spoločnosťou AnchorFree, Inc. Vytvoril AnchorFree, Inc.

Štít Hotspot je reklama podporovaná technológiou VPN (Virtual Private Network), ktorá udržiava vaše internetové pripojenie v bezpečí a anonymné vo verejných sieťach.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Kindle Fire
Rýchly tunel proxy, ktorý vám pomôže obísť brány firewall Created by clowwindy

Bezpečná ponožka proxy, navrhnutá na ochranu internetovej prevádzky.

- Super rýchle
Techniky krvácania okrajov pomocou asynchrónneho I /O a programovania riadeného udalosťami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Internet bez hackerov a blokovaných webových stránok, ktoré obhajujú vaše súkromie Vytvoril spoločnosť Betternet Technologies Inc.

betternet je najjednoduchší spôsob pripojenia na web bez cenzúry alebo obmedzení. Neobmedzená bezplatná VPN bez reklám, žiadna registrácia, nie b ****** t; len chránime vaše súkromie a identitu. To je ono!

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
Chrome
Yandex.Browser
...
Opera
Chromium
Firefox
Hodnotenia: 

Je ťažké používať a zistiť, ako nainštalovať ... možno to jednoducho nepracuje na Windows Server 2008.

Predvolený klient (OpenVPN Connect - pripojený k ShieldExchange) sa veľmi ľahko inštaluje. Snažil som sa Netflix z mojej adresy v Spojenom kráľovstve a funguje to perfektne na svojom notebooku so 100 MB bezplatnou skúšobnou verziu (nefungovala v prehliadači Google Chrome, ale skúsila IE9 a pracovala!). Tiež sa mi páči, že služba ShieldExchange je služba PayAsYouGo - nie je mesačné predplatné, platíte za sumu, ktorú používate. 500GB prenos dát je v súčasnosti 50 $, čo považujem za celkom konkurencieschopné, ale existujú aj menšie balíky ako 50GB za 12 $.

OpenVPN mi umožňuje prehľadávať čokoľvek, čo sa mi páči, kedykoľvek sa mi páči napriek tomu, že žijem za bambusovou oponou a prekonávajúcim Great Firewall.

Krásny balík.

OpenVPN on Iphone(1)
OpenVPN on Iphone(2)
OpenVPN on Iphone(3)
OpenVPN on Iphone(4)
OpenVPN on Iphone(5)
Používam tunely VPN už 2 roky, som prihlásený na verejnej hotspot a tak mám porty, ktoré sú uzamknuté ... bez VPN nemohol spustiť hru on-line, sťahovať P2P alebo čokoľvek, čo .. ,
Tento softvér je najmenej užívateľsky prívetivý, ktorý môžete získať pre platformu Windows. Ak nie ste špecializovaný na informatiku, 100% vám to nedokáže. Takzvaný...