You voted 'down'.
Swinsian je jednoduchý hudobný prehrávač určený na správu hudby, bez zložitosti e-kníh ...

Swinsian je jednoduchý hudobný prehrávač určený na správu hudby, bez zložitosti e-kníh, aplikácií, internetových obchodov, televíznych relácií a filmov, s podporou formátov ako FLAC a Ogg Vorbis a jednoduchšieho rozhrania, ktoré zapadá do zvyšok systému Mac OS X. Sledovanie priečinkov robí proces pridávania nových súborov čo naj automatickejší.

Alternatívy k Swinsian pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Swinsian.
Alternatives: 
VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorené službou VideoLAN

VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojom, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, ako aj DVD, audio CD, VCD a rôzne streamingové protokoly.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Apple TV
PortableApps.com
Kindle Fire
Haiku
Xbox
Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc založený na ... Vytvoril David Sansome a John Maguire

Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc. Je to port Amarok 1.4 pre Qt 4 framework a multimediálny rámec GStreamer, ktorý sa zameriava na rýchle a ľahko použiteľné rozhranie pre vyhľadávanie a prehrávanie hudby.

Mac
Windows
Linux
BSD
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vytvoril tím Amarok Development Squad

Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vďaka tomu je prehrávanie hudby, ktorú milujete, a objavovanie novej hudby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - a vyzerá to dobre.

Funkcie

Windows
Linux
BSD
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
gPodder sťahuje a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty") pre vás. Vytvoril Thomas Perl

gPodder pre vás stiahne a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty"). Počúvajte priamo v počítači alebo v mobilných zariadeniach.

K dispozícii pre systémy Linux, FreeBSD, Windows, Mac OS X a mobilné zariadenia, ako sú Nokia N810, N900 a N9.

Mac
Windows
Linux
S60
BSD
Blackberry 10
PlayBook
PortableApps.com
...
Xfce
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
Miro (predtým Democracy Player) je bezplatná a open source internetová TV aplikácia, mediálna knižnica ... Vytvorené Nadáciou participatívnej kultúry

Miro (bývalý hráč Demokracie) je bezplatná a otvorená internetová TV aplikácia, mediálna knižnica a video prehrávač.

Mac
Windows
Linux
BSD
Dopamín je zvukový prehrávač, ktorý sa snaží usporiadať a počúvať hudbu tak jednoducho a ... Vytvoril Digimezzo

Dopamín je zvukový prehrávač, ktorý sa pokúša organizovať a počúvať hudbu čo najjednoduchšie a najkrajšie. Môže hrať wav, mp3, ogg vorbis, flac, wma a m4a /aac.

Windows
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ... Vytvoril tím aTunes

aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ho možno spustiť na rôznych platformách: Windows, Linux a Unixové systémy.

Mac
Windows
Linux
Open-source jukebox pre veľké zbierky mp3 / ... Vytvoril ho Quentin Sculo

Jukebox s otvoreným zdrojom pre veľké zbierky súborov MP3 /Vorbis /FLAC /mpc /ape, napísané v perl. Jeho vytvorenie s veľkými (viac ako 10.000) knižnicami na mysli.

Linux
Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Vytvoril projekt GNOME

Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Jeho cieľom je skĺbiť elegantný a ponorný zážitok z prehliadania s jednoduchými a jednoduchými ovládacími prvkami.

Linux
GNOME
Winyl je bezplatný digitálny audio prehrávač a hudobná knižnica pre organizovanie a prehrávanie zvukových ... Vytvoril Vinyl Software

Winyl je bezplatný digitálny audio prehrávač a hudobná knižnica pre organizovanie a prehrávanie zvuku v systéme Windows.

Windows
Najlepší 20 dolárov som kedy strávil. Puts Walter 2, ITunes, Wondershare (Snažil som sa všetkých!) Na hanbu! Jednoduché použitie, rýchle a veľmi presné. Nie, nepracujem pre Swinsain. A dávajú vám 30 dní ...