Stream filmy /Zostaňte v bezpečí! Vytvoril SeedrCC

Stream filmy /Zostaňte v bezpečí! Seedr je úžasný torrent downloader, ktorý vám umožní priame sťahovanie a streamovanie torrentov kdekoľvek rýchlo.

Pre účty, ktoré je možné pripojiť ako sieťový disk, sú k dispozícii voľné kontá s 1 slotom na prevzatie a neobmedzená rýchlosť.

Alternatívy k Seedr pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Seedr.
Alternatives: 
Put.io je online úložná služba a klient BitTorrent kombinovaný.

Put.io je online úložná služba a klient BitTorrent kombinovaný. Sťahuje a umiestňuje torrenty do vášho osobného súkromného online priestoru. Môže sledovať automatické preberanie RSS kanálov a sprístupnenie stiahnutých súborov mnohými spôsobmi prostredníctvom aplikácií vytvorených dobrovoľníkmi.

Web
Stiahnite súbory z torrentov a súborových služieb s jedným účtom FilesLoop

File hosting a Torrenty Meta-vyhľadávač a downloader. Filesloop vám umožňuje vyhľadávať a sťahovať torrenty a súbory z rôznych súborov, ako sú Nahrané, Rapidgator, Nahrávanie, Isohunt, ThePirateBay ...

Web
Vezmite svoje súbory do cloudu pomocou služby CloudLoad. Vytvoril cloudloaddotcom

Pridajte svoje súbory do cloudu pomocou aplikácie CloudLoad. Nahrajte, sťahujte, streamujte, konvertujte, zdieľajte a upravujte svoje obľúbené súbory pomocou vlastného súkromného a zabezpečeného účtu Cloudload. Náš švajčiarsky vojenský nôž webových aplikácií zjednoduší vaše webové skúsenosti.

Web
4Shared je veľké online úložisko, kde si užívatelia internetu ukladajú svoj text, zvuk, video ... Vytvoril pmStation

4Shared je veľké online úložisko, kde užívatelia internetu ukladajú text, zvuk, video, fotografie a iné súbory a zdieľajú ich, ak si to želajú, s inými ľuďmi. Je to jednoduché, šikovné a zadarmo! 15 GB úložného priestoru pre bezplatný účet. Na spustenie preberania sa čaká 30 sekúnd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
iPad
Správca sťahovania na báze cloud.

Webová aplikácia, ktorá zvyšuje vašu kapacitu sťahovania akéhokoľvek súboru, videa alebo zvuku z cloudu.

Web
Chrome
ZbigZ je najjednoduchší spôsob na stiahnutie zo sietí BitTorrent.

ZbigZ je najjednoduchší spôsob na stiahnutie zo sietí BitTorrent. Nie je potrebná žiadna inštalácia a konfigurácia. # Anonymné súbory na prevzatie: Bezpečné & amp; Bezpečné # Žiadne obmedzenia softvéru alebo siete. # Vzdialené sťahovanie

Web
Jednoduché zdieľanie súborov pre projektové tímy.

CommonClip je super jednoduchá platforma na zdieľanie súborov. Urobili sme to neuveriteľne ľahko a udržali sme len najdôležitejšie funkcie pre zdieľanie súborov.

Web
Môžete použiť službu ako bežné úložisko v cloude, ale plne využiť všetky dané možnosti ... Vytvoril súbor Filestream.Me

Službu môžete používať ako bežné úložisko v cloude, ale plne využiť všetky možnosti, ktoré vám poskytuje Filestream.me, mali by ste ju začať používať ako užitočný nástroj na rýchle a bezpečné sťahovanie.

Web
Android
Android Tablet
Anonymné sťahovanie torrentu. Bez registrácie, zadarmo. Vytvoril TorrentSafe

Stiahnite a streamujte torrenty anonymne. Žiadny softvér, žiadna registrácia, zadarmo.

1. Skopírujte akýkoľvek torrent odkaz (URL) z ľubovoľného webu.2. Vložte ho do panela na prevzatie programu TorrentSafe a kliknite na tlačidlo.3. Profit.

Chrome OS
Chrome
Previesť torrent súbory na priame odkazy HTTP s vysokou rýchlosťou a sťahovanie bez vášho ISP ... Vytvoril ho sonicseedbox

Konvertujte súbory torrentu na priame odkazy HTTP s vysokou rýchlosťou a sťahujte bez obmedzení poskytovateľa internetových služieb. Sonic SeedBox je (váš elegantný | inteligentný | super rýchly torrent) úložisko v cloude.

Web
Súbor hostiteľa. 100% zadarmo Žiadne limity sťahovania Až 200 MB na jeden súbor Neobmedzený priestor na disku

Súbor hostiteľa.

100% zadarmo bez obmedzení sťahovania až do 200 MB za súbor neobmedzený priestor na disku Nie je potrebné zaregistrovať sa

Web
Nie je potrebné inštalovať torrent klienta, S TorX nemusíte sťahovať žiadne programy, všetko ... Vytvoril TorX

Stiahnite bez spomaľovania zdieľaných sietí.Torrenty spomaľujú sieť viac ako čokoľvek iného. TorX ho stiahne za vás, takže nemusíte spomaľovať internetové pripojenie pre iných.

Web
FileDropper.com bol vytvorený ako nová alternatíva pre online ukladanie súborov na stránky ako MegaUpload ...

FileDropper.com bol vytvorený ako nová alternatíva pre online ukladanie súborov na stránky ako MegaUpload a RapidShare. Na rozdiel od týchto webových stránok, nie je naklonený užívateľ a nechať čakať na nepríjemné odpočítavanie.

Web
u môžete získať až 5 GB skladovanie zadarmo bez obmedzenia rýchlosti sťahovania. a u môžete pridať neobmedzený torrent úplne milovať