Vezmite svoje súbory do cloudu pomocou služby CloudLoad. Vytvoril cloudloaddotcom

Pridajte svoje súbory do cloudu pomocou aplikácie CloudLoad. Nahrajte, sťahujte, streamujte, konvertujte, zdieľajte a upravujte svoje obľúbené súbory pomocou vlastného súkromného a zabezpečeného účtu Cloudload. Náš švajčiarsky vojenský nôž webových aplikácií zjednoduší vaše webové skúsenosti.

Funkcie: 
Alternatívy k CloudLoad pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako CloudLoad.
Alternatives: 
Stream filmy /Zostaňte v bezpečí! Vytvoril SeedrCC

Stream filmy /Zostaňte v bezpečí! Seedr je úžasný torrent downloader, ktorý vám umožní priame sťahovanie a streamovanie torrentov kdekoľvek rýchlo.

Pre účty, ktoré je možné pripojiť ako sieťový disk, sú k dispozícii voľné kontá s 1 slotom na prevzatie a neobmedzená rýchlosť.

Web
Torrent bezpečný, rýchly a z akéhokoľvek zariadenia. Bitport. Vytvoril ho Bitport

Bezpečný torrent, rýchle a z akéhokoľvek zariadenia. Bitport.io preberá súbory torrentu a zároveň vás zachováva anonymný. Torrenty stiahnuté do vášho osobného cloudu môžu byť streamované vo vašom prehliadači s titulkami alebo stiahnuté do vášho zariadenia.

Web
Put.io je online úložná služba a klient BitTorrent kombinovaný.

Put.io je online úložná služba a klient BitTorrent kombinovaný. Sťahuje a umiestňuje torrenty do vášho osobného súkromného online priestoru. Môže sledovať automatické preberanie RSS kanálov a sprístupnenie stiahnutých súborov mnohými spôsobmi prostredníctvom aplikácií vytvorených dobrovoľníkmi.

Web
ZbigZ je najjednoduchší spôsob na stiahnutie zo sietí BitTorrent.

ZbigZ je najjednoduchší spôsob na stiahnutie zo sietí BitTorrent. Nie je potrebná žiadna inštalácia a konfigurácia. # Anonymné súbory na prevzatie: Bezpečné & amp; Bezpečné # Žiadne obmedzenia softvéru alebo siete. # Vzdialené sťahovanie

Web
Správca sťahovania na báze cloud.

Webová aplikácia, ktorá zvyšuje vašu kapacitu sťahovania akéhokoľvek súboru, videa alebo zvuku z cloudu.

Web
Chrome
Stiahnite súbory z torrentov a súborových služieb s jedným účtom FilesLoop

File hosting a Torrenty Meta-vyhľadávač a downloader. Filesloop vám umožňuje vyhľadávať a sťahovať torrenty a súbory z rôznych súborov, ako sú Nahrané, Rapidgator, Nahrávanie, Isohunt, ThePirateBay ...

Web
Môžete použiť službu ako bežné úložisko v cloude, ale plne využiť všetky dané možnosti ... Vytvoril súbor Filestream.Me

Službu môžete používať ako bežné úložisko v cloude, ale plne využiť všetky možnosti, ktoré vám poskytuje Filestream.me, mali by ste ju začať používať ako užitočný nástroj na rýchle a bezpečné sťahovanie.

Web
Android
Android Tablet
Previesť torrent súbory na priame odkazy HTTP s vysokou rýchlosťou a sťahovanie bez vášho ISP ... Vytvoril ho sonicseedbox

Konvertujte súbory torrentu na priame odkazy HTTP s vysokou rýchlosťou a sťahujte bez obmedzení poskytovateľa internetových služieb. Sonic SeedBox je (váš elegantný | inteligentný | super rýchly torrent) úložisko v cloude.

Web
Anonymné sťahovanie torrentu. Bez registrácie, zadarmo. Vytvoril TorrentSafe

Stiahnite a streamujte torrenty anonymne. Žiadny softvér, žiadna registrácia, zadarmo.

1. Skopírujte akýkoľvek torrent odkaz (URL) z ľubovoľného webu.2. Vložte ho do panela na prevzatie programu TorrentSafe a kliknite na tlačidlo.3. Profit.

Chrome OS
Chrome