You voted 'down'.
PosterMyWall je bezplatná online aplikácia, ktorá zjednodušuje grafický dizajn pre obchodníkov a firmy. Vytvoril postermywall

PosterMyWall je bezplatný, ľahko použiteľný grafický návrhový nástroj online. Stačí vyhľadávať požadovaný typ dizajnu, prispôsobiť ho v našom ľahko použiteľnom online editori a bezplatne si ho stiahnuť alebo si objednať výtlačky vysokej kvality.

PosterMyWall má šablóny dizajnu pre: - Plagáty - Letáky - Bannery - Vizitky - Instagram a Facebook príspevky - Pinterest príspevky - Obaly albumov a kníh - Menu ... a mnoho ďalších!

PosterMyWall má veľa možností, ako sú: - Tisíce vysoko kvalitných skladových fotografií - Efektívne textové efekty - Jednoduché redigovanie veľkosti (pre účtovanie na sociálnych médiách) - Tabuľky - Plánovanie a rozloženie ponúk - Jednoduché pridávanie a spravovanie menu reštaurácií Viac informácií »

Všetka vaša práca zostáva v oblaku a PosterMyWall funguje bez problémov na počítačoch, tabletoch a telefónoch. PosterMyWall Premium je predplatné pre firmy a organizácie, ktoré chcú ďalšie funkcie, ako napríklad: - Vlastné fonty - Spolupráca s tímom - Neobmedzená editácia sťahovania vo vysokom rozlíšení

Alternatívy k PosterMyWall pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako PosterMyWall.
Alternatives: 
Open Source vektorový grafický editor s funkciami podobnými Illustratoru, CorelDrawu alebo Xare ... Vytvoril Inkscape

Grafický editor s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý má podobné funkcie ako Illustrator, CorelDraw alebo Xara X, s použitím formátu SV3 (Scalable Vector Graphics) štandardného štandardu W3C.

Mac
Windows
Linux
Windows S
BSD
PortableApps.com
X11
MacPorts
...
XQuartz
Navrhnite prezentácie, grafiku sociálnych médií a ďalšie. Vytvoril Canva, Pty Ltd

Canva vám poskytne všetko, čo potrebujete na to, aby ste jednoducho premenili myšlienky na úžasné návrhy.

Vytvorte návrhy pre web alebo vytlačte: - blogovú grafiku - prezentácie - Facebook kryty - letáky - plagáty - pozvánky - a oveľa viac

Web
iPhone
iPad
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvoril Vectr Labs Inc.

Bezplatný a intuitívny grafický softvér pre vektorovú grafiku.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvoril Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rýchlo prototypujte webové stránky a aplikačné rozhrania so softvérom Adobe Fireworks CS4. Vytvárajte a optimalizujte obrázky pre web rýchlejšie a presnejšie ako kedykoľvek predtým pomocou vylepšenej sady nástrojov.

Mac
Windows
Cross-platform vektorový grafický nástroj, beží ako desktopová aplikácia a tiež v prehliadači. Vytvoril Gravit GmbH

Gravit Designer je nástroj s bohatou vektorovou grafikou. Je to inštalovateľná aplikácia pre osobné počítače. Je to tiež aplikácia v prehliadači pre tých, ktorí to uprednostňujú. Má všetky dizajnérske funkcie, o ktorých je tento spisovateľ informovaný v Inkscape, bez nedávnych problémov.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Profesionálne vektorové ilustrácie a rastrové grafické nástroje pre webové obrázky. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Profesionálny ilustračný vektorový a rastrový grafický nástroj spoločnosti Microsoft pre webové obrázky. Viac orientovaný na editáciu webovej grafiky a vytváranie XAML ako tlač grafiky. Design Expression nie je dostupný ako samostatný produkt, ale ako súčasť balíka Expression Studio.

Windows
Navrhujte online z počítača, tabletu alebo telefónu Vytvoril spoločnosť Desygner Pty Ltd

Desygner je riešenie online a mobilného dizajnu, ktoré ponúka jednoduchšiu alternatívu k drahým a zložitým dizajnom.

Nástroj na spoluprácu umožňuje komukoľvek vytvoriť krásne vzory bez ohľadu na úroveň zručností.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Lucidpress je webový dizajn a layout aplikácie, ktorá umožňuje každému vytvárať krásne ... Vytvoril Lucid Software

Lucidpress je webová aplikácia, ktorá umožňuje každému vytvárať krásne tlačové a digitálne dokumenty.

PERFECT FOR PRINT: Zrušili sme frustráciu tradičných nástrojov na usporiadanie - ľahko sme vytvorili letáky, brožúry, bulletiny, časopisy a fotoknihy.

Web
Hodnotenia: 

Moja práca je oveľa jednoduchšia v porovnaní s tým, čo robíte v Photoshope, a môžem vytvoriť naozaj úžasné video šablóny pre moje sociálne médiá a iné veci. Môžem publikovať svoje návrhy, ktoré pomáhajú iným ľuďom prispôsobiť ich, a ja som za to zaplatil. Je to skvelé!

PosterMyWall home page
PosterMyWall templates gallery
PosterMyWall builder
PosterMyWall builder
Je to naozaj jednoduché použitie. Najdôležitejšou vlastnosťou je, ako vám dáva všetku pomoc, ktorú potrebujete na to, aby profesionálne vyzerajúce vzory zdarma, ako je široká škála šablón pre každú kategóriu pre ...
Robí to moju prácu oveľa jednoduchšie v porovnaní s tým, čo robíte na Photoshopu, a navyše môžem vytvoriť naozaj úžasné video šablóny pre moje sociálne médiá a ďalšie veci. Môžem zverejniť svoje návrhy, ktoré pomáhajú iným ...