Postavili sme CageOS k moci komunite Cube.

Vytvorili sme CageOS na výkon komunitnej kocky. Je to úplne open source platforma určená na zaistenie ochrany osobných údajov a bezpečnosti.

Linux
Self-Hosted
Otvorená, inovatívna platforma pre efektívnu prevádzku + správu serverových aplikácií + kompletné IT ... Vytvoril Univention

Univention Corporate Server je vopred nakonfigurovaná platforma na prevádzku a správu serverových aplikácií a kompletnú IT infraštruktúru bezplatne.

Mac
Windows
Linux
OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený ...

OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený v roku 2014, ktorý umožňuje prehrávať médiá z miestnej siete, pripojeného úložiska a internetu.

Apple TV
Raspberry Pi
Trisquel je počítačový operačný systém, distribucia GNU Linux, odvodená od iného ...

Trisquel je počítačový operačný systém, distribucia GNU Linux, odvodená z inej distribúcie, Ubuntu, ktorá je odvodená z Debianu.

Linux
Deepin je reinterpretácia k tvorivosti a individualite. Vytvoril Wuhan Deepin Technology Co, Ltd.

Deepin je ľahko použiteľná čínska distribúcia založená na Debiane. Jeho funkcie zahŕňajú predkonfigurované čínske aplikácie a nástroje, ako je metóda čínskeho vstupu, kancelárska sada LibreOffice, čínsko-anglické a anglické-čínske slovníky a čínske písma TrueType.

Linux
Distribucia Linuxu založená na Kubuntu Vytvoril tím KDE

KDE neon je distribúcia Linux na báze Kubuntu a živé DVD s najnovším desktopom KDE Plasma a iným komunitným softvérom KDE. Okrem inštalovateľného obrazu DVD ponúka projekt rýchlo sa rozvíjajúci softvérový archív s najnovším softvérom KDE.

Linux
Raspbian je bezplatný operačný systém založený na Debian GNU /Linux a optimalizovaný pre Raspberry Pi ...

Raspbian je bezplatný operačný systém založený na Debian GNU /Linux a optimalizovaný pre hardvér Raspberry Pi (architektúra procesora armhf). Raspbian je dodávaný s viac ako 35 000 balíkmi alebo predkompilovaným softvérom dodávaným v peknom formáte pre jednoduchú inštaláciu na Raspberry Pi.

Linux
Raspberry Pi
Tails je Debian založené naživo CD /USB s cieľom poskytovať kompletnú anonymitu internetu pre ...

Amnesic Incognito Live System (Tails) je live CD /USB so systémom Debian 9 s cieľom poskytnúť používateľovi úplnú anonymitu internetu.

Linux
Electrum
Tor Browser Bundle
GNOME
Tor
VeraCrypt
Thunderbird
YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe v Debiane, ktorá je balená so slobodným softvérom, ktorý ...

YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe Debianu, ktorá je dodávaná so slobodným softvérom, ktorý automatizuje inštaláciu osobného webového servera.

Linux
Self-Hosted
Debian
Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Vytvoril tím Ubuntu MATE

Ubuntu Mate je stabilný, ľahko použiteľný operačný systém s konfigurovateľným desktopovým prostredím. Ideálny pre tých, ktorí chcú zo svojich stolových počítačov, notebookov a netbookov najviac a uprednostňujú tradičnú metaforu pre stolné počítače.

Linux

Stránky