KeePass je bezplatný open source správca hesiel, ktorý vám pomôže spravovať vaše heslá v ... Vytvoril Dominik Reichl

KeePass je bezplatný open source správca hesiel, ktorý vám pomáha spravovať vaše heslá bezpečným spôsobom. Všetky heslá môžete vložiť do jednej databázy, ktorá je zamknutá jedným hlavným kľúčom alebo súborom kľúčov. Takže stačí si zapamätať jedno hlavné heslo alebo vybrať súbor kľúča na odomknutie celej databázy. Databázy sú šifrované pomocou najlepších a najbezpečnejších šifrovacích algoritmov, ktoré sú v súčasnosti známe (AES a Twofish). Tiež prenosná aplikácia: http://portableapps.com/apps/utilities/keepass_portable .... Viac informácií »

Alternatívy k KeePass pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako KeePass.
Hodnotenia: 

KeePass 2.x môže byť vytvorený pre OS X s mono. Aj napriek tomu odporúčam používať KeePass 1.x na Windows a KeePassX na Linuxe a OS X, ak sa staráte o kompatibilitu medzi platformami.

Správca najlepších hesiel

Najlepší správca hesiel pre mňa. Je tiež možné ho používať online. LastPass je tiež veľký, aj keď neverím žiadne rozšírenie v chróm uložiť svoje heslá. Docela Google Chrome sám má funkcie LastPass má. KeePass je však veľmi bezpečný.

Naozaj pekný softvér. Pre mňa by to mohlo byť trochu stabilnejšie.

Jo, no, na Macu by som sa neobťažoval s Keepass 2.14. To bol medveď nainštalovať, ako to bolo v rozpore s CrossOver. Musel som nainštalovať Mono.

Konečný výsledok? Ošklivá, sotva použiteľná aplikácia, kde je klávesnica nefunkčná - CTRL + N alebo Mac Command + N nefunguje a ani jednoduchá tabuľka ma nepresúva z jedného poľa do druhého. Potom som mylne zadal heslo zodpovedajúce bit a to by až do trvať na tom, že došlo k chybe, a to aj potom, čo som úplne prepísal obe polia hesla s jednoduchými hodnotami na testovanie. Nepokúšajte sa nič viac vyskúšať.

V súčasnej dobe používa PasswordSafe, to je dôvod, prečo som CrossOver, ale klávesnica väzby sú Achilles päty beží Windows programy pod OSX a KeePass nie je o nič lepší ako PasswordSafe.

Moje požiadavky budú: Windows, OSX a Linux. PasswordSafe v jazyku Java by bolo pekné, ale nie je zachované.

Programátorovi nie je urážka, je to skvelá vec ... vo Windows, nie na Mac a pravdepodobne ani na Linuxe.

Najdôležitejšia aplikácia, ktorú mám na svojom počítači (a každé z mojich zariadení vrátane Blackberry). Fantastický softvér, skvelý vývojár a Open Source.

Veľmi dobrý nástroj na ukladanie hesiel. S keefoxom (addon for firefox) sa stal skvelým.

Veľmi pekné, ale naozaj potrebujú vyriešiť neporiadok medzi 1.x a 2.x - to vidlicovali interne, ale používali čísla verzií na označenie vidlice. Obidve vidlice sa stále vyvíjajú, pokiaľ môžem povedať. Nesúlad databázy medzi týmito dvoma je bolesť. KeypassX pre * Nix otvára iba 1.x databázy.

Skvelý nástroj na ukladanie hesiel.

Toto je len operačný systém Windows. pre Linux môžete použiť KeepassX.

Vynikajúci nástroj. Používam ho už roky na PC bez problémov. Jediné, čo chýba, je jednoduchá funkcia synchronizácie v cloude, takže ju nemusím ručne zálohovať, ale inak je to úžasné a bezpečné.

Správca najlepších hesiel

Stabilné, podporované, bez závad, štandardizované.

KeePass a súvisiace verzie sú skvelým softvérom Open Source na udržanie vašich oprávnení na rôznych platformách. Najmä tým, že ich budete udržiavať lokálne na vašom počítači - ak je online, je to pravdepodobnejšie, že bude nakoniec ohrozený. Online manažéri môžu byť pohodlní, ale vždy sú k dispozícii.

Väčšina verzií KeePass má funkcie pre prácu s klávesmi a heslami v pamäti, ktoré sú užitočné, pokiaľ ich používame.

Pozrite si úplnú recenziu na webovej stránke LearningWilds: https://learningwilds.net/learnd/node/114

Jednou z dôležitých vlastností produktu KeepPass je možnosť ukladania šifrovaných správ do databázy. To umožňuje, aby boli citlivé dokumenty v bezpečí napríklad na USB kľúči. KeePass vykoná čisté vymazanie z prístroja, ku ktorému ste pristupovali. A samostatná verzia programu Keepass vám umožňuje spustiť ho z jednotky USB na počítačoch, ktoré nemajú nainštalovaný KeePass.

Entry Templates Plugin
Main window
Login Screen
Built-in Password Generator
Add entry dialog box
CSV Importer
Options dialog box