Všetky vaše skladby, všetko na jednom mieste, na všetkých vašich zariadeniach Vychutnajte si všetku hudbu, ktorú milujete, v jednom jednoduchom ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft Corporation

Pomocou aplikácie Groove môžete jednoducho prehrávať a spravovať svoju hudbu a zoznamy skladieb. Pridajte svoje skladby do OneDrive a Groove ich prenesie do všetkých vašich obľúbených zariadení. Chcete viac spôsobov, ako hrať? Získajte hudobný pas Groove a ponorte sa do autorského rádia, kurátnych zoznamov skladieb a jedného z najväčších hudobných katalógov na planéte.

Alternatívy k Groove Music pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Groove Music.
Alternatives: 
VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorené službou VideoLAN

VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojom, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, ako aj DVD, audio CD, VCD a rôzne streamingové protokoly.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Apple TV
PortableApps.com
Kindle Fire
Haiku
Xbox
Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc založený na ... Vytvoril David Sansome a John Maguire

Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc. Je to port Amarok 1.4 pre Qt 4 framework a multimediálny rámec GStreamer, ktorý sa zameriava na rýchle a ľahko použiteľné rozhranie pre vyhľadávanie a prehrávanie hudby.

Mac
Windows
Linux
BSD
Audacious je pokročilý audio prehrávač.

Audacious je pokročilý audio prehrávač. Je bezplatný, ľahký, založený na GTK +, beží na Linuxe a mnohých ďalších platformách * nix a je zameraný na kvalitu zvuku a podporuje širokú škálu audio kodekov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vytvoril tím Amarok Development Squad

Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vďaka tomu je prehrávanie hudby, ktorú milujete, a objavovanie novej hudby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - a vyzerá to dobre.

Funkcie

Windows
Linux
BSD
DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správy ... Vytvoril Alexey Yakovenko

DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správu zoznamov skladieb. Podporuje hlavné zvukové kodeky a tagy, globálne klávesové skratky, prehrávanie bez medzier, streamovanie zvuku, ovládanie príkazového riadka a má 18-pásmový ekvalizér.

Mac
Linux
Android
BSD
Xfce
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
Dopamín je zvukový prehrávač, ktorý sa snaží usporiadať a počúvať hudbu tak jednoducho a ... Vytvoril Digimezzo

Dopamín je zvukový prehrávač, ktorý sa pokúša organizovať a počúvať hudbu čo najjednoduchšie a najkrajšie. Môže hrať wav, mp3, ogg vorbis, flac, wma a m4a /aac.

Windows
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Nightingale je bezplatný a výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Windows a Mac založený na ...

Nightingale je bezplatný a výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Windows a Mac založený na zdrojovom kóde prehrávača médií Songbird. Krásne rozhranie so širokou škálou podporovaných audio formátov, všetko s podporou viacerých platforiem!

Významné funkcie

Mac
Windows
Linux
aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ... Vytvoril tím aTunes

aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ho možno spustiť na rôznych platformách: Windows, Linux a Unixové systémy.

Mac
Windows
Linux
Open-source jukebox pre veľké zbierky mp3 / ... Vytvoril ho Quentin Sculo

Jukebox s otvoreným zdrojom pre veľké zbierky súborov MP3 /Vorbis /FLAC /mpc /ape, napísané v perl. Jeho vytvorenie s veľkými (viac ako 10.000) knižnicami na mysli.

Linux
Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Vytvoril projekt GNOME

Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Jeho cieľom je skĺbiť elegantný a ponorný zážitok z prehliadania s jednoduchými a jednoduchými ovládacími prvkami.

Linux
GNOME
Hodnotenia: 

EDIT: Odkedy sa názov zmenil, prehrávanie hudby Onedrive je lepšie. Stále trvá asi 10 sekúnd, kým sa prvá skladba prehrá, ale potom už žiadne smiešne oneskorenia alebo chyby.

Keď sa pokúsite hrať hudbu, ktorú máte na účte Onedrive, je to tak pomalé. Najlepší scenár, dvojminútová stopa sa prehráva po desiatich sekundách. V opačnom prípade dostane hlúpe chybové hlásenie "Nemôžeme hrať súbor" alebo čokoľvek.

Je dobré, že niektoré uložené skladby môžu byť spojené s platenou verziou katalógu v službe Xbox Music. Náhľad sa dokonale prehrá ...

[Upravil olicool10, 21. august]

Aplikácia má skvelý moderný dizajn a dostávam 100 GB úložného priestoru OneDrive zadarmo!

... potrebuje nejaké vylepšenia. Niekedy sa nemôžem prihlásiť. Verzia Android stále vyžaduje Music Pass. Budúce verzie to môžu opraviť.

Teraz, keď je Groove Music Pass prerušený a hudba je odstránená z úložiska Windows, jedinými životaschopnými možnosťami, ktoré zostali pre telefóny so systémom Windows, budú streamingové hudobné služby ako Spotify alebo zdĺhavá a drahá cesta nákupu hudby z iných obchodov ako iTunes a potom ich importovať do OneDrive tak, aby mohli byť potom streamované cez aplikáciu Groove. Je smutné vidieť, že taká bezkonkurenčná služba bola prerušená, a ešte smutnejšie, že neexistuje alternatíva na nákup hudby.

Nie je jediný dobrý dôvod na používanie tohto programu. Keďže ste na týchto webových stránkach, dôrazne odporúčame, aby ste zvážili alternatívy.