CryptSync je malý nástroj, ktorý synchronizuje dve zložky pri šifrovaní obsahu v jednom ...

CryptSync je malý nástroj, ktorý synchronizuje dve zložky pri šifrovaní obsahu v jednej zložke. To znamená, že jedna z dvoch priečinkov má všetky súbory nešifrované (súbory, s ktorými pracujete) a ostatné súbory majú šifrované všetky súbory.

Synchronizácia funguje oboma spôsobmi: zmena v jednej zložke sa synchronizuje s druhou zložkou. Ak je súbor pridaný alebo upravený v nešifrovanej zložke, je šifrovaný. Ak je v šifrovanej zložke pridaný alebo upravený súbor, zašifruje sa do inej zložky. Viac informácií »

Alternatívy k Cryptsync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako Cryptsync.
Alternatives: 
Chráňte svoje súbory cloudu pomocou šifrovania na strane klienta pre službu Dropbox, Disk Google a ďalšie. Vytvoril Skymatic

Cryptomator poskytuje transparentné šifrovanie na strane klienta pre váš cloud. Chráňte svoje dokumenty pred neoprávneným prístupom. Cryptomator na ploche je zadarmo a open source softvér, takže si môžete byť istí, že nie sú žiadne zadné vrátka.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Vytvoril Secomba GmbH

Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Umožňuje bezpečné používanie služieb cloudového úložiska bez obetovania komfortu.

Mac
Windows
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Šifruje a chráni vaše súbory vo vašom počítači, predtým, než narazia na váš disk a oblak: ... Vytvoril MBRANE LLC

BoxWrap, pre Mac a Windows. Schützen Sie Ihre Dateien vor Neugierigen Geheimdiensten und Cloud-Anbietern und arbeiten Nachrichten zu schönen zu Cloud-Dateidienste wie Dropbox, Google Drive, Owncloud, etc. - kostenlos.

Mac
Windows
Dobre. pôvodne chcem nahrať súbory na disk Google a chrániť ich. Spočiatku používam kryptomatátor sám, čo je FOSS a aes256. S ctmt, môžem stiahnuť každý súbor jednotlivo. nie celé 4TB ...
k dnešnému dňu 16. septembra 2013 je cryptsync buggy. pri prepojení do dropboxu spôsobuje, že dropbox neustále aktualizuje súbory (v skutočnosti nie sú zmenené žiadne súbory).