CryptSync je malý nástroj, ktorý synchronizuje dve zložky pri šifrovaní obsahu v jednom ...

CryptSync je malý nástroj, ktorý synchronizuje dve zložky pri šifrovaní obsahu v jednej zložke. To znamená, že jedna z dvoch priečinkov má všetky súbory nešifrované (súbory, s ktorými pracujete) a ostatné súbory majú šifrované všetky súbory.

Windows
Dynamické spracovanie obrazu, hosting a bohaté médiá pre maloobchodníkov a eCommerce. Vytvoril Sirv

Spoločnosť Sirv je najvyšším riešením pre správu a doručovanie médií pre webové stránky a aplikácie zamerané na elektronický obchod. So službou Sirv môžete zvýšiť rýchlosť vašej webovej stránky a znížiť čas na uvedenie vašich snímok na trh.

Web
BigCommerce
Shopify
Drupal
Salesforce.com
PrestaShop
Wordpress
Magento Community Edition
...
WooCommerce
Root Explorer je konečný správca súborov pre užívateľov root. Vytvoril Speed ​​Software

Root Explorer je konečný správca súborov pre užívateľov root. Prístup k celému systému súborov systému Android (vrátane priečinka nepolapiteľných údajov!).

Android
Správca súborov ASTRO vám pomôže čo najlepšie využiť váš chytrý telefón so systémom Android. Vytvoril Metago

Správca súborov ASTRO vám pomôže čo najlepšie využiť váš chytrý telefón so systémom Android.

Android
Ghost Commander je správca súborov s dvoma panelmi pre platformu Android ™. Vytvoril zc2

Ghost Commander je správca súborov s dvomi panelmi pre platformu Android ™. Jeho vývoj bol inšpirovaný známymi (Norton | Midnight | Total) desktopovými aplikáciami, takže ak poznáte tieto skvelé programy, nájdete Ghost Commander známe a veľmi pohodlné prostredie.

Android
Solid Explorer je najkrajší správca súborov a cloudov s dvomi nezávislými panelmi, ktorý prináša ... Vytvoril NeatBytes

Solid Explorer je najkrajší správca súborov a cloudov s dvomi nezávislými panelmi, ktorý vám prináša nový zážitok z prehliadania súborov.

Android
ES File Explorer je bezplatný, vybavený all-in-one správca súborov, správca aplikácií, vrah úloh ... Vytvoril ES Global

ES File Explorer je bezplatný správca súborov, správca aplikácií, zabijač úloh, klient WebDAV & amp; FTP klient pre váš Android telefón.

Android
Android Tablet
Kindle Fire
Fire TV
Smart Zipper Pro pre Mac je profesionálna aplikácia pre archiváciu, ktorá môže ľahko vytvárať, extrahovať a ... Vytvoril eTinysoft

Smart Zipper Pro Mac je schopný komprimovať vaše súbory, extrahovať archívy s heslom a prezrieť súbory v archíve bez extrahovania. Tento úžasný archivačný softvér vám tiež poskytuje niektoré funkcie na prezeranie podrobných informácií o vašich súboroch.

Mac
Ako WinZip, Mr.Zipper je vynikajúci, profesionálny kompresný a extrakčný nástroj, ktorý podporuje ... \ t Vytvoril eTinysoft

Ako WinZip, Mr.Zipper je vynikajúci, profesionálny nástroj na kompresiu a extrakciu, ktorý podporuje rýchly vzhľad a prispôsobené nastavenia. Obsahuje viac podporovaných formátov ako iné nástroje zip.

Mac
Archiver (predtým známy ako Rucksack) je nevyhnutný nástroj pre každého, kto pracuje s archívmi.  Vytvoril Incredible Bee

Archiver (predtým známy ako Rucksack) je nevyhnutný nástroj pre každého, kto pracuje s archívmi. Otvorte všetky populárne archívne formáty vrátane RAR, StuffIt, 7zip a samozrejme Zip. Bezpečne zálohujte súbory pomocou vstavanej podpory šifrovania Archiver.

Mac

Stránky