Platforma Cloudron vám pomáha bez námahy spúšťať webové aplikácie na vašom serveri. Vytvoril Cloudron UG

Cloudron je platforma, ktorá uľahčuje spúšťanie a údržbu webových aplikácií na serveri. Na rozdiel od riešení s jedným kliknutím, ktoré vám nepomáhajú pri úlohách po inštalácii a vyžadujú znalosti správy systému (ako je inštalácia certifikátov, vytváranie databáz, stratégia zálohovania /obnovy), Cloudron poskytuje komplexné integrované riešenie pre správu aplikácií a používateľov. /p>

Inštalácia Cloudron na váš server ju okamžite transformuje na "inteligentný server". Na inštaláciu aplikácií existuje používateľské rozhranie. Má centralizované miesto na spravovanie používateľov a skupín vo všetkých aplikáciách. Vývojári aplikácií tretích strán môžu iterovať tak rýchlo ako SaaS a poskytovať podporu prostredníctvom Cloudron App Store. Ďalšie informácie »

Cloudron má tiež vstavané riešenie e-mailového servera, ktoré podporuje podpisovanie DKIM, overovanie SPF, filtrovanie nevyžiadanej pošty, pravidlá na preberanie pošty, aliasy a e-mailové zoznamy.

Alternatívy k Cloudron pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako Cloudron.
Hodnotenia: 

Solid webapp hosting platforma s aplikáciami v karanténe, centralizovaným spracovaním užívateľov a automatickými aktualizáciami. Obchodné plány, ale bezplatná verzia sú stále užitočné, ak chcete aktualizovať manuálne.

Robte samoobslužný prenos nesmierne idiotským dôkazom

Skvelá platforma na nasadenie rýchleho softvéru opensource. Kompletné a jednoduché nastavenie vrátane úplného zálohovania. Potrebné je len málo vedomostí, veľmi príjemné používateľské rozhranie, skvelé komplety CLI.

Currently installed apps grid.
The Cloudron Store interface.
Server statistics
User and group management interface.