AnonymoX je Firefox s & Doplnok prehliadača Google Chrome, ktorý vám poskytuje rýchle a anonymné prehliadanie ... Vytvoril spoločnosť anonymoX GmbH

anonymoX je iniciatíva na anonymizáciu na internete. Cieľom je obnoviť používateľov právo na anonymitu na webe.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Firefox
Služba Google Play (predtým Android Market) je online obchod Google pre zariadenia Android. Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Google Play (predtým Android Market) je online obchod Google pre zariadenia Android. Prezrite si a vyhľadajte aplikácie, knihy a filmy z webového prehliadača alebo zariadenia Android.

Web
Android
Chrome OS
Android Tablet
Aplikácia pre pracovnú plochu pre vytváranie precíznych, vysokokvalitných diagramov vrátane automatického snappingu, vstavaných ... Vytvoril spoločnosť Vexlio, LLC

Ľahko vytvárajte presné a krásne diagramy s automatickým lapačom, vloženým LaTeX a ďalšími funkciami.

Mac
Windows
Spark Console je cross-distribútor PC hry launcher, bude auto-skenovať váš počítač a dovoz ... Vytvoril Fountain Gaming

Spark Console je cross-distribútor PC Gaming klient. Môže automaticky prehľadávať a importovať všetky nainštalované hry na svojom počítači od iných klientov. Spark si môžete prezerať, spustiť a spravovať všetky svoje hry z jedného miesta.

Windows
PortableApps.com je webová stránka ponúkajúca mnoho bezplatných, bežne používaných aplikácií Windows, ktoré boli ... Created by Rare Ideas, LLC

PortableApps.com je webová stránka, ktorá ponúka množstvo bezplatných, bežne používaných aplikácií Windows, ktoré boli špeciálne zabalené pre prenosnosť. Tieto prenosné aplikácie je možné použiť z vymeniteľných médií, ako sú jednotky USB flash.

Windows
Web
Wine
Platforma Cloudron vám pomáha bez námahy spúšťať webové aplikácie na vašom serveri. Vytvoril Cloudron UG

Cloudron je platforma, ktorá uľahčuje spúšťanie a údržbu webových aplikácií na serveri.

Linux
Web
Self-Hosted
Správca najlepších hesiel & amp; Secure Digital Wallet Vytvoril Dashlane, Inc.

Správca hesiel, ktorý môže generovať jedinečné heslá a tiež zaznamenávať históriu nákupov na webových stránkach.

Autológovia všade. Vyššie silné heslá. Monitorovanie bezpečnostných skóre. Všetky s Dashlane.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Internet Explorer
...
Chrome
Safari
Firefox

Immunet FREE Antivirus je najľahšia antivírusová aplikácia, ktorá poskytuje rýchlu ochranu pred novými vírusmi, pretože chráni prostredníctvom cloudu pomocou nástroja ClamAV.

Windows

Bitdefender prichádza s skenovaním v reálnom čase, ktoré sa nazýva Virus Shield a režim automatického skenovania, ktorý kontroluje váš systém pri nečinnosti počítača. Herný režim je plne automatizovaný a bude aktivovaný, keď zistí spustenie celej obrazovky.

Mac
Windows
Android
Android Tablet
Peerio integruje cloudové úložisko s platformou na posielanie správ, takže môžete bezpečne ... Vytvoril Technologies Peerio Inc.

Peerio je jednoduchý spôsob odosielania súkromných správ a súborov a ich ukladania do cloudu. Všetko vo vnútri Peeria je štandardne šifrované na konci, čo znamená, že nikto okrem vás a vašich zamýšľaných príjemcov má prístup k vašim údajom.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Chrome

Stránky