Program Encrypto umožňuje šifrovanie súborov pred odoslaním ich priateľom alebo spolupracovníkom. Vytvoril spoločnosť MacPaw Inc.

Zabezpečte akýkoľvek súbor so šifrovaním AES-256

Program Encrypto zaberá ľubovoľný súbor alebo priečinok a pridá k nemu šifrovanie AES-256. Pri šifrovaní viete, že váš súbor je neuveriteľne bezpečný a že k nemu pristupuje iba ten správny používateľ.

Mac
Windows
rsync pre ukladanie v cloude. Vytvoril Nick Craig-Wood

Rclone je program príkazového riadka na synchronizáciu súborov a adresárov do a z: - Disk Google - Amazon S3 - OpenComp Swift /Rackspace cloud files /Memset Memstore - Dropbox - Google Cloud Storage - Amazon Cloud Drive - Microsoft One Drive- Hubic - Backblaze B2 - Disk Yandex - miestny súborový

Mac
Windows
Linux
BSD
Solaris
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD
ProxAllium je FOSS GUI wrapper pre Tor. Vytvoril Dcoding The Web

ProxAllium je open-end front-end pre Tor, ktorý uľahčuje normálnym každodenným ľuďom robiť viac z Toru! S programom ProxAllium môžete obchádzať cenzúru a byť bezpečný pri používaní verejných internetových hotspotov (môžete byť tiež anonymný, ale len do určitej miery).

Windows
Wine
WineBottler
Cenzúra ticha. Chráňte svoje súkromie a obísť obmedzenia pomocou Xeovo VPN.

Cenzúra ticha. Chráňte svoje súkromie a obísť obmedzenia pomocou Xeovo VPN. Počnúc 2,99 $ /mes.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Malý a rýchly prehliadač Android. Vytvoril Vlad Todosin

BeHe ExploreR je ľahký, ľahko použiteľný a rýchly webový prehliadač pre Android.

Android
F-Droid
Klasický prehliadač využíva vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší, bezpečnejší webový prehliadač pomocou ... Vytvoril The Classic Tools

Klasický prehliadač používa vykresľovaciu jednotku Chromium, ktorá vám poskytne rýchlejší a bezpečnejší webový prehliadač pomocou vlastného rutinného rozhrania a chýbajúcich čísel.

Windows
Internet je mimoriadne malý. Presvedčte sa, či je internetová aplikácia súkromná. Vytvoril Amazon Mobile LLC

Internetový prehliadač je ľahší ako konkurencia. Znamená to viac miesta na ukladanie najnovších videí a hudby z vašich obľúbených stránok. Získajte pravidelne nové funkcie a pri takých malých aktualizáciách môžete dokonca rozhodnúť, že ich budete s dátovým plánom prevziať.

Android
Android Tablet
Armorfly je bezpečný prehliadač, ktorý ponúka maximálne súkromie a bezpečnosť. Vytvorené spoločnosťou Cheetah Mobile Communications

Môžete zamknúť svoje tajomstvá a užívať si komfortné prehliadanie so všestrannou ochranou. Pomocou funkcie detekcie videa sprístupňuje prehliadač Armorfly rôzne online videá na stiahnutie.

Android
Evil Player je rýchly, výkonný a flexibilný prehrávač médií pre Windows.

Evil Player je rýchly, výkonný a flexibilný prehrávač médií pre Windows. Niektoré z kľúčových funkcií Evil Player zahŕňajú podporu Shoutcast, Icecast a Icecast2, nízku pamäť a natívnu podporu niekoľkých obľúbených formátov (MP3, MP2, MP1, OGG, AIFF a MOD).

Windows
DAPlayer je výkonný softvér na prehrávanie videa /audio pre Windows. Vytvoril Digiarty Software, Inc.

DAPlayer je výkonný softvér na prehrávanie videa a zvukových prehrávačov pre Windows.

Windows

Stránky