Hrajte ako nezbedná opica, keď vyrazíte na toľko balónov, koľko je to možné, pomocou arzenálu šípok a špeciálnych power upov.

Bloons je jednoduchá, ale nesmierne návyková hra, v ktorej hráči musia napísať cieľový počet balónov v každej úrovni, aby mohli postúpiť ďalej. Vyžadovať zručnosť, odhodlanie a trochu opičej mágie, Bloons je záhadná šikovnosť hra, ktorá bude mať prosiť len o jeden ísť! Viac informácií »

Alternatívy k Bloons pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Bloons.
Alternatives: 

Angry Birds je franšíza videohier vytvorená vývojárom hry Rovio Entertainment.

Myšlienka Angry Birds je jednoduchá: pomocou praku na oheň vtákov musíte zničiť opevnené hrady, kde žijú ošípané.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Kindle Fire
Facebook

Kráľ vám nariadil rozdrviť všetok odpor, aby jeho kráľovstvo prežilo. Rozdrviť hrad po hrade zničením všetkých jeho obyvateľov mocným Trebuchetom a arzenálom 8 rôznych projektilov.

Web
Android
iPhone
iPad

Kozí simulátor je najnovšia kozia simulačná technológia, ktorá prináša novú generáciu kozích simulácií. Už nemusíte fantazírovať o tom, že ste koza, vaše mobilné sny sa konečne splnili.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Steam

Monster Balls Smash je arkádová logická hra s realistickou fyzikou inšpirovanou mojou láskou k karikatúram, rozzúreným vtákom, monštrum filmov a komédii. Je ľahké vyzdvihnúť a hrať a je to ideálne, keď sa nudíte vo frontoch, dochádzajúcich alebo vo všeobecnosti čakáte.

iPhone
iPad

Siege Hero je podmanivá logická hra s úžasným kresleným umením, milujúcimi postavami a životom podobnou fyzikou.

Vezmite úlohu veliteľa obliehania, keď ničíte opozíciu, zachraňujete nevinných roľníkov a nastavujete slobodné kráľovstvá.

Web
iPhone
iPad

Slam Dump je zábavná a zábavná akčná hra, v ktorej sa naskakujete na chyby predtým, ako sa dostanú na okraj toalety a uniknú. Chyby môžu byť zastavené až potom, čo opustili vodu. Vlastnosti surového kúpeľňového humoru a toho, kto má dobrý čas.

Android

Chicks'n'Vixens je hra podobná hre 'Crush the Castle', 'Scorched Earth' a 'Angry Birds'.

Windows Phone

Zábavná hra na báze single /multiplayer pre úžasné časy. Veľmi nové, náročné a návykové.

Android
Android Tablet

Bitka o prežitie v tejto návykovej hre s vysokým skóre. Slingshot projektily na invazívne Mongos, ktorí chcú uniesť zúfalý princezná z jej hradu. Použite všetky svoje zručnosti a stratégie, aby sa Mongos z steny a chrániť princeznú tak dlho, ako je to možné.

Android