ApowerREC je aplikácia s viacerými platformami, ktorá sa používa na záznam obrazovky na systémoch Windows, Mac, iOS a ... Vytvoril Apowersoft

Ako multiplatformový rekordér na obrazovke ApowerREC môže byť použitý na nahrávanie obrazovky s plným vysokým rozlíšením alebo na nahrávanie fotoaparátu súčasne s obrazovkou súčasne. Táto aplikácia vám umožňuje ľahko zaznamenávať hry, živé toky, video rozhovory a ďalšie aktivity na obrazovke a má skvelú schopnosť udržiavať videá synchronizované so zvukom. Okrem toho je tiež uskutočniteľná nahrávanie webovej kamery alebo snímania obrazovky spolu s webovou kamerou a môžete si s týmto softvérom na nahrávanie obrazovky zaznamenať videorozhovor alebo vytvoriť video tutorial. S ApowerREC môžete efektívne a neobmedzene zaznamenávať obrazovku, čo z neho robí perfektný rekordér obrazovky na zachytenie obrazovky a nádherné chvíle. ... Viac informácií »

Alternatívy k ApowerREC pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako ApowerREC.
Alternatives: 

OBS Studio (tiež známy ako Open Broadcaster Software, alebo OBS) je softvér na vysielanie a živé vysielanie, ktorý je k dispozícii na viacerých platformách vrátane MacOS, Windows a Linux.

Mac
Windows
Linux

Vytvárajte videá pre web pomocou špičkového formátu H.264. Žiadne vylepšenia alebo technospeak, len šumivé video v kvalite HD s kompaktnými veľkosťami súborov ... zakaždým.

Mac
Windows

Kazam je jednoduchý program na nahrávanie obrazovky, ktorý zachytí obsah vašej obrazovky a zaznamená video súbor, ktorý môže prehrávať ľubovoľný prehrávač videa, ktorý podporuje formát videa VP8 /WebM.

Linux
Sledujte internetové video, prívesy filmov vo vysokom rozlíšení a osobné mediálne klipy. Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

Pomocou aplikácie QuickTime môžete sledovať videá alebo osobné mediálne klipy.

Mac