ASUS AiCloud je revolučná aplikácia, ktorá kombinuje všetku silu verejného a súkromného cloud ... Vytvoril ASUS

ASUS AiCloud vás udrží v spojení s vašimi dátami kdekoľvek a kedykoľvek máte internetové pripojenie. Spojuje vašu domácu sieť a on-line služby ukladania webových stránok a umožňuje vám prístup k vašim súborom pomocou mobilnej aplikácie AiCloud na vašom iOS, smartphonoch s Androidom alebo prostredníctvom osobnej adresy URL prehliadača. Môžete okamžite zdieľať fotografie so službami, ako sú Facebook, Flickr a Dropbox priamo z aplikácie AiCloud. Je to váš rozširujúci a neobmedzený osobný cloud - a je to úplne zadarmo! Poznámka: AiCloud je zadarmo, ale vyžaduje podporovaný router ASUS. Avšak v čase tohto písania majú aplikáciu s názvom HomeCloud, ktorá je v beta verzii a zdá sa, že robí to isté ako AiCloud .... Viac informácií »

Alternatívy k AiCloud pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako AiCloud.
Alternatives: 
Pružná, rýchla a škálovateľná synchronizácia súborov pre podniky a jednotlivcov Vytvoril BitTorrent

Resilio Sync vám umožňuje automaticky synchronizovať súbory medzi počítačmi prostredníctvom bezpečnej distribuovanej technológie (protokol P2P bittorrent).

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
Windows Phone
...
iPad
Kindle Fire
Synchronizácia s prístupom na požiadanie. Mobilný prístup k súborovým serverom. Vytvoril Gladinet Inc.

Gladinet Cloud Desktop pripojí úložisko cloud do miestneho počítača. Ide o jednoduchú desktopovú aplikáciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad