Synchronizácia s prístupom na požiadanie. Mobilný prístup k súborovým serverom. Vytvoril Gladinet Inc.

Gladinet Cloud Desktop pripojí úložisko cloud do miestneho počítača. Ide o jednoduchú desktopovú aplikáciu.

CentreStack (Gladinet Cloud Enterprise Edition) umožňuje organizácii poskytovať jednoduchý a bezpečný prístup k on-line ukladacím priestorom pre všetky ich potreby zálohovania, synchronizácie a spolupráce.

CentreStack for Service Provider Obsahuje rovnaké funkcie ako Enterprise Edition plus tieto funkcie: Synchronizácia a zdieľanie viacerých nájomníkov, platforma synchronizácie a zdieľania s úplným on-premýšadlom a viacerými nájomníkmi, ktorá pracuje s miestnym úložiskom alebo súkromným clouds.Brandable, On -Premise Sync and Share, on-premise, multi-nájemca synchronizácia a zdieľanie platformy, ktorá pracuje s miestnou ukladanie alebo súkromné ​​oblaky a môže byť úplne re-branded .... Viac informácií »

Gladinet Cloud Team Edition umožňuje organizácii poskytovať jednoduchý a bezpečný prístup k on-line ukladacím priestorom pre všetky ich potreby zálohovania, synchronizácie a spolupráce. Team Edition Obsahuje rovnaké funkcie ako Personal Edition plus: Secure File Sharing. Rýchlo a ľahko spolupracujte s nami. Zdieľajte veľké súbory a spojte sa so spolupracovníkmi a partnermi na ľubovoľnom zariadení v akomkoľvek mieste. Globálny pracovný priestor s jedným pohľadom na všetky vaše dáta, ktoré môžu byť bezproblémovo prístupné viacerými zariadeniami na viacerých miestach. Synchronizácia súborov. Umožňuje synchronizáciu vašich súborov na úložiskách v cloude, na súborových serveroch, na stolných počítačoch a mobilných zariadeniach na viacerých miestach.

Alternatívy k Gladinet pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 11 programov podobných ako Gladinet.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Bezplatný FTP, SFTP, WebDAV, S3, Backblaze B2, Azure & amp; OpenStack Swift prehliadač. Vytvoril iterate GmbH

Cyberduck je otvorený FTP klient.

Mac
Windows
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
Aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Vytvorené odrive

odrive je bezplatná aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Integrácia do viac ako 20 služieb, úplná obojsmerná synchronizácia pracovnej plochy, zástupné súbory, robustný webový klient a rozšírené možnosti zdieľania.

Mac
Windows
Linux
Web
SparkleShare je bezplatný nástroj na synchronizáciu s Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. Vytvorené v komunite SparkleShare

SparkleShare je nástroj na synchronizáciu Free Open Source. Jeho ľahké, bezpečné a jednoduché použitie. SparkleShare vám umožňuje nastaviť si vlastné servery, takže budete mať vždy kontrolu nad svojimi údajmi.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov. Vytvoril Insync

Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov.

Mac
Windows
Linux
Android
Windows Phone
Súkromné ​​zdieľanie súborov, synchronizácia a mobilný prístup pre domácnosti a firmy. Vytvoril CodeLathe

Súkromné ​​zdieľanie súborov, synchronizácia a mobilný prístup pre domácnosti a firmy. Prístup, synchronizácia a zdieľanie VŠETKÝCH dokumentov, fotografií, hudby a videí odkiaľkoľvek. Žiadne limity ukladania. Žiadne bezpečnostné starosti. Žiadne odovzdávanie.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich účtov úložiska v cloude a pripojenia FTP. Vytvoril MyCloudBuckIt

Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich úložných priestorov v cloude a FTP pripojenia.Podporujeme: Dropbox, Kanbox, Google Drive, Box, Skydrive, SugarSync, Amazon s3, Weibo, Twitter, VK, Facebook, Picasa, Flickr, Instagram, FTP, FTPS a SFTP ...

Windows
Android
iPhone
iPad
CarotDAV je jednoduchý WebDAV /FTP /OneDrive /DropBox /Google Drive /Box /SugarSync klient pre ... Vytvoril Rei softvér

CarotDAV je klient WebDAV /FTP /SkyDrive /DropBox /GoogleDrive /Box /SugarSync pre operačný systém Windows, ktorý je k dispozícii bezplatne. Je tiež schopný čítať GoogleDocs alebo IMAP.

Windows
Jediná automatizovaná služba synchronizácie, zálohovania, spolupráce a správy súborov dostatočne výkonná pre ... Vytvoril Syncplicity

Jediná automatizovaná služba na synchronizáciu, zálohovanie, spoluprácu a správu súborov, ktorá je dostatočne výkonná pre podnikových používateľov a pre nováčikov je dostatočne jednoduchá. Bezpečné a kdekoľvek prístup k súborom.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Predné riešenie Enterprise File Share a Sync Vytvoril spoločnosť Vehera LTD

Sieťové riešenie pre zdieľanie súborov a synchronizáciu malých a stredných podnikov poskytuje komplexné riešenie na riadenie a správu, ktoré umožňuje bezpečnú spoluprácu v cloude medzi jednotlivými dátovými bodmi pre spoločnosti.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Java Mobile
Blackberry
...
Windows Phone
iPad
Facebook
Wordpress
Microsoft Office Suite
Hodnotenia: 

Gladinet už nie je zadarmo. Osobné použitie je približne 7 USD /mesiac.

Mám lepšie skúsenosti s pripojením adresy WebDAV z aplikácie SkyDrive Simple Viewer pre WebDAV: Jednoduchý prehliadač SkyDrive pre WebDAV

Je pomalý a neohrabaný - má však veľkú výhodu.

Automatizuje nahrávanie do programu Microsoft Skydrive. Skydrive ponúka 25 GB voľného miesta na ukladanie dát, ale obmedzuje sa na nahranie 5 súborov naraz manuálne cez váš prehliadač, takže doteraz to bolo plytvanie priestormi (ha ha).

Môžete ukazovať Gladinet na priečinok a posielať obsah na Skydrive na pozadí - takže ho môžete použiť na zálohovanie mimo lokality až do 25 GB!

Pre každodennú synchronizáciu som ako zvyšok sveta: DropBox FTW!

a ak ste sa s náhodou ešte nepodarilo zaregistrovať do Dropboxu, použite tento odkaz - obidvaja nás obdrží extra 250GB priestor :): https://www.dropbox.com/referrals/NTIzNzk1Mjk

Teoreticky by spoločnosť Gladinet mala mať možnosť pripojiť online ukladací priestor WebDAV: V lete 2009 táto funkcia nefungovala s http://alternativeto.net/desktop/mydisk/ ani s http://alternativeto.net/desktop/gmx-file-storage/. Avšak, Mala som dobrý úspech s pripojením dokumentov Google, Google Picasa alebo Microsoft Live SkyDrive ako lokálnych diskov, a môžem tiež synchronizovať tento online obsah.

Nevýhoda: Prístup k týmto synchronizovaným miestnym súborom je veľmi pomalý, oveľa pomalší ako súbory synchronizované s http://alternativeto.net/desktop/sugarsync/ alebo http://alternativeto.net/desktop/dropbox/.

Hromada chvosta, ktorá nefunguje. Pozrite sa na "Ceny" v dolnej časti domovskej stránky a zistite, aké pochybné stránky ju hodnotili. Nie je to druh softvéru, ktorý by ste chceli v počítači. Dokonca ani nevyzerá, že stránka bola aktualizovaná od mája 2009, ak prejdete na stránku "Porovnať vydania".

nikdy som nemohol dostať do práce na počítači (notebook Toshiba so systémom XP 3)

v1.1 rc teraz podporuje okrem služieb Amazon S3, Google Docs (osobné) aj atď. EMC Atmos Online, Box.net, Dokumenty Google pre Google Apps, WebDav a FTP

Gladinet Task Manager
Gladinet Backup Manager
Initial Setting
iPhone (1)
iPhone (2)
Gladinet Cloud Enterprise
Možno je to preto, lebo som s Cyberduckom utrpel, ale zistil som, že je to šikovný, rýchly, ľahko sa inštaluje, kompetentne multi-threading a skrátka, nesmierne lepšie ako niektoré z iných freemium ...
býval skvelé aplikácie, ale už nie je zadarmo