Stránka Adobe Spark umožňuje vytvárať úžasné webové stránky z vašich slov & amp; snímky. Vytvorené spoločnosťou Adobe

Predtým známy ako Adobe Slate a teraz súčasťou balíka Adobe Spark, Spark Page uľahčuje každému, aby premenil slová a obrázky na krásny príbeh o kĺzavom webe. Transformujte svoj ďalší bulletin, správu, pozvanie alebo cestovanie do nádherného vizuálneho príbehu, ktorý poteší čitateľov na akomkoľvek zariadení. Zoberte si inšpiráciu širokou škálou vykreslených vzorov, potom jednoducho klepnite na výber krásneho, jedinečného vzhľadu. Nádherné písma, farba a dizajn v štýle časopisu sa automaticky zapracujú - nie je potrebná žiadna skúsenosť s dizajnom. Pohyb tekutín a elegantný pohyb sa stávajú okamžite. Zdieľajte svoju stránku, aby ste získali pozornosť, zvýšili povedomie a inšpirovali akciu. Môžete dokonca pristupovať, upravovať a zdieľať svoj webový príbeh z prehliadača pomocou programu Adobe Spark pre web. A povedali sme vám, že je to zadarmo? ... Viac informácií »

VLASTNOSTI:

PRIJÍMAJTE SA VAŠE SLOVY & amp; OBRÁZKY SPOLOČNÉ V FUNNÝCH CESTÁCH. - Zábavné, rýchle a super jednoduché. - Len rozprávajte alebo zadajte text. - Použite fotografie z vlastného zariadenia, z vašej knižnice Lightroom alebo zo súborov Creative Cloud. - Zvoľte si rozloženie, ktoré máte radi a stránka sa vám bude páčiť.

UPOZORNENIE NA ZABEZPEČENIE S ZÁMERNÝM DESIGNOM. Okamžite. - Stačí klepnúť na rôzne témy v štýle časopisu pre vlastný leštený vzhľad. - Nájdite štýl, ktorý by vyhovoval vášmu príbehu - jedno klepnutie automaticky zmení písma, farby a pohyb.

SHARE EVERYWHERE & amp; ČÍTAČI IMPRESS. - Príbeh vášho webu vyzerá krásne na ľubovoľnom zariadení - telefónoch, tabletoch a stolných počítačoch. - Inšpirujte čitateľov k akcii s tlačidlami, ktoré odkazujú, ako napríklad darovať teraz, dobrovoľník alebo viac informácií. - Zdieľajte odkaz na príbeh stránky pomocou služby Twitter, Facebook, e-mail alebo textovú správu alebo ju vložte na svoje webové stránky.

Funkcie: 
Alternatívy k Adobe Spark Page pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Adobe Spark Page.
Alternatives: 
Impress je skutočne vynikajúci nástroj na vytváranie efektívnych multimediálnych prezentácií. Vytvorené nadáciou Document Foundation

Impress je skutočne vynikajúci nástroj na vytváranie efektívnych multimediálnych prezentácií. Používa lineárne alebo nelineárne prezentácie pomocou dodaného rozšírenia Presenter Console.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Vytvárajte dynamické prezentácie pomocou programu Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, umožňuje používateľom vytvárať dynamické prezentácie s vysokým dopadom a zároveň integrovať pracovné postupy a spôsoby na jednoduché zdieľanie informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Google Slides je online tvorca prezentácií. Vytvorené spoločnosťou Google

Prezentácie Google, súčasť služby Disk Google, je online prezentačná aplikácia, ktorá vám umožňuje predviesť svoju prácu vizuálnym spôsobom. Tu je to, čo môžete robiť s nástrojmi Google Slides:

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Jednoducho vytvorte úžasné prezentácie s Keynote, ktoré obsahujú výkonné a ľahko použiteľné nástroje a ... Vytvorené spoločnosťou Apple

Jednoducho použiteľné grafické nástroje Animácie s kvalitou animácie

Mac
Web
iPhone
iPad
Apple Watch
Spark Video pomáha niekomu vytvoriť ohromujúce animované videá v priebehu niekoľkých minút. Vytvorené spoločnosťou Adobe

Predtým známe ako Adobe Voice, teraz súčasťou balíka Adobe Spark, Spark Video pomáha každému vytvoriť ohromujúce animované videá v priebehu niekoľkých minút. Nie je potrebné filmy - stačí zaznamenať svoj hlas v krátkych prírastkoch, aby ste povedali svoj príbeh.

iPhone
iPad