You voted 'down'.
Spark Video pomáha niekomu vytvoriť ohromujúce animované videá v priebehu niekoľkých minút. Vytvorené spoločnosťou Adobe

Predtým známe ako Adobe Voice, teraz súčasťou balíka Adobe Spark, Spark Video pomáha každému vytvoriť ohromujúce animované videá v priebehu niekoľkých minút. Nie je potrebné filmy - stačí zaznamenať svoj hlas v krátkych prírastkoch, aby ste povedali svoj príbeh. Vyberajte z viac ako 25 000 krásnych ikonických obrázkov alebo pridajte svoje vlastné fotografie, aby ste zdôraznili, čo chcete povedať. Vyberte zvukovú stopu, ktorá funguje najlepšie. Video potom automaticky pridáva do vášho príbehu pozoruhodný filmový pohyb - nie je potrebná žiadna skúsenosť s dizajnom. Podeľte sa o svoje video, aby ste získali vplyv: Presvedčte, informujte a inšpirujte svoje publikum. Môžete dokonca pristupovať, upravovať a zdieľať vaše video z prehliadača pomocou programu Adobe Spark pre web .... Viac informácií »

VLASTNOSTI:

Váš hlas hovorí o príbehu. - Zábavné, rýchle a super jednoduché. - Dotknite sa, ak chcete nahrávať svoj hlas, a to naraz. - Spark Video automaticky pridá ideálny zvuk. Hraj to späť - to znie úžasne!

TAP, aby to urobil krásny. - Vyberte si z ohromujúcej kolekcie viac ako 25 000 ikon a miliónov obrázkov alebo použite svoje vlastné. - Vyberte perfektnú tému s jediným kohútom - pútavý pohyb robí každú časť zapamätateľnou. - Vyberte si vlastné farby a písma pre presný vzhľad a pocit, ktorý chcete.

ÚŽASNÉ VÝSLEDKY V MINUTE.- Video automaticky pridáva animáciu v kine, takže váš príbeh vyzerá neuveriteľne. Bez námahy. - Zdieľajte svoje video prostredníctvom Twitteru, Facebooku, e-mailu alebo textu alebo ho vložte na svoje webové stránky. - Uložte svoje video do kamery a odovzdajte ho na svoje obľúbené video stránky.

Funkcie: 
Alternatívy k Adobe Spark Video pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako Adobe Spark Video.
Alternatives: 
Impress je skutočne vynikajúci nástroj na vytváranie efektívnych multimediálnych prezentácií. Vytvorené nadáciou Document Foundation

Impress je skutočne vynikajúci nástroj na vytváranie efektívnych multimediálnych prezentácií. Používa lineárne alebo nelineárne prezentácie pomocou dodaného rozšírenia Presenter Console.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Vytvárajte dynamické prezentácie pomocou programu Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft PowerPoint, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, umožňuje používateľom vytvárať dynamické prezentácie s vysokým dopadom a zároveň integrovať pracovné postupy a spôsoby na jednoduché zdieľanie informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Apple Watch
Jednoducho vytvorte úžasné prezentácie s Keynote, ktoré obsahujú výkonné a ľahko použiteľné nástroje a ... Vytvorené spoločnosťou Apple

Jednoducho použiteľné grafické nástroje Animácie s kvalitou animácie

Mac
Web
iPhone
iPad
Apple Watch
Hodnotenia: 

Je to žiadosť o škola, ak je veľmi užitočná

Je to žiadosť o škola, ak je veľmi užitočná