Acronis True Image (alebo jednoducho True Image) je softvérový produkt vyrobený spoločnosťou Acronis, ktorý poskytuje ... Vytvorené spoločnosťou Acronis

Acronis True Image poskytuje ochranu údajov vrátane zálohovania, archivovania, prístupu a obnovy pre operačné systémy Microsoft, MacOS, iOS a Android. Ako softvér na zobrazovanie diskov True Image dokáže obnoviť predtým nasnímaný obrázok na iný disk a replikovať štruktúru a obsah na nový disk, čo tiež umožňuje klonovanie disku a zmenu veľkosti oddielov, aj keď nový disk má inú kapacitu.

Verzia programu Acronis True Image Cloud umožňuje používateľom cloud zálohovať aj svoje mobilné zariadenia. iPhone a smartphony Android sú podporované spolu s populárnymi tabletami iPad a Windows. Viac informácií »

Kľúčové vlastnosti

Zálohovanie Full Disk-Image

Zálohovať celý počítač vrátane vášho operačného systému, aplikácií a dát, a to nielen súbory a priečinky na externý pevný disk alebo NAS.

Univerzálna obnova

Obnovte dáta vrátane vášho operačného systému, aplikácie a všetkých vašich údajov do existujúceho počítača alebo úplne samostatného hardvéru alebo obnovte špecifické údaje podľa potreby.

Alternatívy k Acronis True Image pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Acronis True Image.
Alternatives: 
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk do iného počítača. Vytvoril Code42

CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk na iný počítač. Program ponúka okrem lokálnych záloh aj zabezpečené ukladanie v cloude a nepretržité zálohovanie po minútach. Všetky zálohované súbory sú šifrované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Hodnotenia: 

Niektorí ľudia komentovali túto žiadosť, v ktorom uviedli, že je "zablokovaná", "sa zhoršila", "najnovšie verzie nefungujú" atď. Aké sú tieto problémy? Acronis som často nepoužíval, ale zdá sa mi, že novšie verzie ponúkajú lepšiu podporu v virtuálnych počítačoch.

Nepodarilo sa vám zálohovať? Vytvára poškodené záložné súbory?

Funguje to dobre pre mňa. Používam ho na zálohovanie systémových obrázkov. Nikdy sa nepodarilo. Chcel by som len zakázať všetky nepotrebné služby bežiace na pozadí.
Niektorí ľudia komentovali túto žiadosť, v ktorom uviedli, že je "zablokovaná", "sa zhoršila", "najnovšie verzie nefungujú" atď. Aké sú tieto problémy? Nepoužil som ...