Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich účtov úložiska v cloude a pripojenia FTP. Vytvoril MyCloudBuckIt

Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich úložných priestorov v cloude a FTP pripojenia.Podporujeme: Dropbox, Kanbox, Google Drive, Box, Skydrive, SugarSync, Amazon s3, Weibo, Twitter, VK, Facebook, Picasa, Flickr, Instagram, FTP, FTPS a SFTP ...

Alternatívy k CloudBuckIt pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako CloudBuckIt.
Alternatives: 
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Vytvorené odrive

odrive je bezplatná aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Integrácia do viac ako 20 služieb, úplná obojsmerná synchronizácia pracovnej plochy, zástupné súbory, robustný webový klient a rozšírené možnosti zdieľania.

Mac
Windows
Linux
Web
rsync pre ukladanie v cloude. Vytvoril Nick Craig-Wood

Rclone je program príkazového riadka na synchronizáciu súborov a adresárov do a z: - Disk Google - Amazon S3 - OpenComp Swift /Rackspace cloud files /Memset Memstore - Dropbox - Google Cloud Storage - Amazon Cloud Drive - Microsoft One Drive- Hubic - Backblaze B2 - Disk Yandex - miestny súborový

Mac
Windows
Linux
BSD
Solaris
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD
Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí ... Vytvoril Koofr d.o.o.

Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí a ďalších položiek. Bezplatný plán je dodávaný s 2 GB voľného úložného priestoru pre cloud.

Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Mac
Predné riešenie Enterprise File Share a Sync Vytvoril spoločnosť Vehera LTD

Sieťové riešenie pre zdieľanie súborov a synchronizáciu malých a stredných podnikov poskytuje komplexné riešenie na riadenie a správu, ktoré umožňuje bezpečnú spoluprácu v cloude medzi jednotlivými dátovými bodmi pre spoločnosti.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Java Mobile
Blackberry
...
Windows Phone
iPad
Facebook
Wordpress
Microsoft Office Suite

Horská kačica vám umožňuje pripojiť server a cloud ako lokálny disk v systéme Finder.app na počítači Mac a File Explorer vo Windows. Otvorte vzdialené súbory s akoukoľvek aplikáciou a pracujte ako na lokálnom zväzku.

Mac
Windows
Hodnotenia: 

Napriek tomu, čo tu hovorí, neexistuje žiadna aplikácia pre systém Android pre službu CloudBuckit. Aplikácia systému Windows je v poriadku. Prístup k cloudovému úložisku je pomalší ako aplikácia HTML5 na stránkach jolicloud.com. Obe služby sú betas; ako dlho zostanú zadarmo?

CloudBuckit is a user-friendly & a highly secured desktop application to manage all your multiple cloud account storages as well as FTP Connections & transfer files across multiple cloud services with extraordinary features.
Manage your cloud files as easy as you do it in Windows Explorer
Backup, Migrate & Sync
- Backup storages or files/folders
- Migrate from one storage to another
- Synchronize whole storages or files/folders
- Schedule a backup, migration or synchronization
Many of cloud storage's are here)
Share to everyone
Easily share a link to your files with collaborators, colleagues, friends and family members.
Universal search in your favorites Storages and FTP accounts
Transfers
Download, upload, copy or move files across any of your cloud storages and local devices
Bolo mi povedané priateľom, aby vyskúšal tento manažér oblačnosti, ale bol skeptický, aby som bol úprimný. Ale je to život bezpečnejší. Používam ho každý deň. Mám veľa účtov schránky a niekoľko ďalších (google drive ...
Napriek tomu, čo tu hovorí, neexistuje aplikácia pre systém Android pre CloudBuckit. Aplikácia systému Windows je v poriadku. Prístup k cloudovému úložisku je pomalší ako aplikácia HTML5 na stránkach jolicloud.com. Obe služby sú ...